![У Світязі попрощались із захисником Віктором Сіжуком](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/ym/jiarwc-44dvaso575tduizrmxwim4rq55vi5ym7.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
У Світязі попрощались із захисником Віктором Сіжуком
Сьогодні рідне подвір’я захисника Віктора Сіжука у селі Світязь було переповнене людьми, квітами з чорними та синьо-жовтими стрічками і гірким смутком
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/kv/5by372-0x0-2048x1542-ti7rs43ry4mpvpsg2hxukvwv2zhyckvl.jpg)
Накрита прапором України труна омита сльозами рідних. Цього дня плакало навіть небо за Віктором, додавали скорботи звуки військового оркестру, інформує 4 відділ Ковельського РТЦК та СП.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/kk/k3vrij-0x0-2048x1542-uyradclkk6kis576fytd6wutwjchikkn.jpg)
Наш Герой, який поклав життя за вранішнє сонце і українське небо над нами, сьогодні біля своєї домівки востаннє. Попрощатися з вбитим російськими окупантами захисником України прийшло багато людей. Прийшли всі, хто вважав за свій обов’язок подякувати та віддати шану Героєві.
Чин похорону звершився у Петропавлівському храмі с. Світязь.
Захисника проводжали з усіма військовими почестями. На цвинтарі на честь загиблого воїна звучав військовий салют, люди, схиливши голови, з молитвою на устах, віддали шану своєму Герою!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/he/ehfbxh-0x0-2048x1542-fl74nhmqehnwhgn3xe3ppezofqi4chet.jpg)
Герої не вмирають, вони навіки житимуть у наших серцях!
Нагадаємо, що молодший сержант Віктор Сіжук був командиром евакуаційного відділення взводу технічного обслуговування озброєння та військової техніки. Він загинув 14 лютого під час боїв за Бахмут.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/cz/z6ifeq-0x0-750x500-hgmspxmnumxjhmvr4cu5klqadpqirczy.png)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)