Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
російський генерал розмахував ногами і показував геніталії на відео (16 +)

Криваві «скрепоборці»...

Фото з ресурсу загарбників.

російський генерал розмахував ногами і показував геніталії на відео (16 +)

Саме цей персонаж керує угрупуванням російських військ у Білорусі

У мережі злили інтимне відео російського генерала Олександра Матовнікова, на якому він продемонстрував свох «хореографічні навички». Про це пише УНІАН.

Як повідомляє проект «ВЧК-ОГПУ», на відео, яке опинилося у їхньому розпорядженні, заступник головнокомандувача Сухопутних військ, колишній повноважений представник Путіна Олександр Матовніков. Наразі він є старшим оперативної групи Сухопутних військ Збройних Сил РФ у Білорусі.

Невідомо, кому присвячено це інтимне відео, але воно з'явилося після вибухів на білоруському аеродромі «Мачулищі».

«Затятий поціновувач мінських ресторанів і жінок генерал Матовніков любить перекладати відповідальність за прийняття рішень на підлеглих йому офіцерів. Генерал більше захоплений створенням такого відеоконтенту для своїх подруг. Росія відправила на підтримку Олександра Григоровича «найкращих» представників генералітету», - йдеться у повідомленні.

На кадрах видно, як генерал Матовніков демонструє на відео свої геніталії та розмахує ногами в еротичному танці. Невідомо, кому присвячено це інтимне відео, але воно з'явилося після вибухів на білоруському аеродромі «Мачулищі». Знищено російський ДРЛО. За це відповідає особисто Матовніков.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel