![Ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на ранок 28 лютого](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/qq/igxl2e-dsgah7bsuqbe4vpdxhejl4hdb6c7hqqp.jpg)
Кордон під надійним захистом.
Ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на ранок 28 лютого
Українські захисники - на варті спокою місцевих жителів
«Останній день календарної зими, але війна подовжує лютувати. Краяни, не ігноруйте тривожні сповіщення та довіряйте лише офіційним джерелам інформації», - пише на своїй сторінці у Фейсбуці голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Ольга Ващук.
Вздовж лінії розмежування – спокійно.
«Вздовж лінії розмежування – спокійно. Щоденна інформація сформована на основі моніторингу, який постійно здійснюють наші прикордонники та військові. Для занепокоєння наразі немає підстав.
Тримаймося! Наближаємо перемогу разом!» - йдеться у повідомленні.
Читайте також: З Білорусі вибув один із військових ешелонів рф.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)