Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
В Україні масово б'ються підлітки: поліція заблокувала 18 каналів, повʼязаних з ПВК «Редан»

Правоохоронці відразу відреагували на можливі заворушення.

Фото Національної поліції України.

В Україні масово б'ються підлітки: поліція заблокувала 18 каналів, повʼязаних з ПВК «Редан»

Рухи «Редан» та «Анти-Редан» ширяться соцмережами з країни-агресора, в Україні молодь також домовляється в месенджерах та влаштовує масові бійки

Правоохоронці заблокували 18 каналів та груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні через новий молодіжний рух. Вони повʼязані з ЧВК «Редан» – рухом, який зародився в росії, та останніми днями шириться в Україні, передає УНІАН.

«Штучне поширення такої субкультури – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність. Тож оперативні служби разом із Кіберполіцією встановлюють джерела фінансування, адміністраторів цих інформаційних каналів та організаторів масових заходів. Провокування конфліктів і масових бійок між підлітками – таку мету ставлять перед собою організатори зібрань молоді, втім поліцейські завадили реалізувати ці злочинні задуми», – йдеться в повідомленні Національної поліції. 

Зібрання агресивних тінейджерів вже помітили у Харкові, Києві, Львові та інших обласних центрах. Штучне поширення цієї субкультури – це російська інформаційно-психологічна операція.

Зазначається, що загалом протягом двох днів у різних регіонах України відбулося близько 30 зібрань молоді.  За словами начальника управління ювенальної превенції Національної поліції України Василя Богдана, до управлінь та відділів поліції запросили понад 700 осіб, більшість з яких – неповнолітні. 

«Тож ювенальні поліцейські проводять профілактичні заходи із підлітками та їхніми батьками. При цьому роз’яснюють, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років», – додали у Нацполіції.

«Молодь домовляється в месенджерах та влаштовує масові бійки. Зібрання агресивних тінейджерів вже помітили у Харкові, Києві, Львові та інших обласних центрах. Штучне поширення цієї субкультури – це російська інформаційно-психологічна операція. Її мета – використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні», – наголосили у поліції.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel