Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Збивають російські ракети і гелікоптери: Порошенко привіз техніку у підрозділ ППО на Південь (Фото)

«Наше головне завдання – продовжувати підсилювати хлопців...»

Фото eurosolidarity.org.

Збивають російські ракети і гелікоптери: Порошенко привіз техніку у підрозділ ППО на Південь (Фото)

Бійці української ППО з американським «Стінгером» в руках не схожі на кіношного «Рембо» – але саме ці воїни стоять на сторожі повітряних рубежів, першими дізнаються про ворожі нальоти і збивають ракети, гелікоптери та літаки

П'ятий Президент з Андрієм Парубієм та волонтерами ГО «Справа Громад» під час поїздки на південний фронт побували у підрозділі  радіотехнічної бригади. Вона забезпечує охорону повітряного простору на півдні України.

Привезли хлопцям вантажівку DAF, запасні шини, а також монітори, генератор та іншу необхідну техніку, яку замовили військові.

Підтримка наших воїнів сьогодні є сенсом нашого життя.

«Ви їх ніколи не бачите, але можливо саме ваше життя врятоване ними. Ці хлопці першими знають, коли на тому боці піднімається ворожа авіація. Вони визначають, де летить ракета чи ворожий літак, і знають як зробити так, щоб вони «впали» раніше. Щоб кожен «шахед» та С-300 приземлились не на ТЕЦ чи житловий будинок, а вибухнули в повітрі», – пояснює Порошенко.

«Привезли хлопцям DAF, його давно просили. На ці вантажівки стоїть черга, яка вже розписана на 150 машин. Вантажівки хороші, надійні, з гарною прохідністю», – говорить Порошенко. Військові подякували за допомогу: «це дійсно все те, що нам потрібно. Ми робимо спільну справу – все для нашої перемоги».  

«Підтримка наших воїнів сьогодні є сенсом нашого життя», – наголошує Порошенко і додає: фінансування Збройних Сил України має бути пріоритетом номер один.

Американський «Стінгер» в руках українського бійця виглядає як іграшка – але для ворожих вертольотів в умілих руках протиповітряної борони це смерть. Тож їх треба більше – кажуть хлопці. «Хочемо звернутися до наших американських партнерів: коли ви говорите про танки, боєприпаси, про засоби розвідки, радіоелектронної боротьби – будь ласка, разом з «Патріотами» для протиповітряної оборони не забувайте про «Стінгери». Дуже крута і правильна зброя», – додає Порошенко.  

«Мені дуже приємно бути серед справжніх героїв, тут, на Півдні. І наше головне завдання – продовжувати підсилювати хлопців», – наголошує Порошенко.

 

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Джерело:
Telegram Channel