Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
«Армія відновлення» : оборонні рубежі на Волині зводять безробітні

Безробітні облаштовували оборонні рубежі, блокпости, спостережні пункти та інженерні споруди.

Фото Суспільне Луцьк.

«Армія відновлення» : оборонні рубежі на Волині зводять безробітні

В рамках проєкту «Армія відновлення» 13 чоловіків працювали на території Ратнівської, Заболоттівської та Шацької селищних рад, а також Сереховичівської сільської ради

Про це розповіла Суспільному заступниця директора обласного центру зайнятості Олена Адамчук.

«Лише у Шацькій роботи триватимуть до середини березня, а в решти вже завершен», – каже Олена Адамчук.

Працювали від дев'яти до 14 днів.

 

 Безробітні облаштовували оборонні рубежі, блокпости, спостережні пункти та інженерні споруди. Працювали від дев'яти до 14 днів.

Такі роботи фінансуються за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Оплата здійснюється на рівні мінімальної заробітної плати – 6700 гривень.

На оплату праці безробітних, каже заступниця директора Волинського обласного центру зайнятості Олена Адамчук, в лютому було витрачено понад 50 тисяч гривень.

Що відомо

  • Торік до виконання суспільно корисних робіт на Волині залучали 28 безробітних. Роботи були організовані на території Ратнівської, Заболоттівської, Сереховичівської та Старовижівської селищних рад.
  • За словами Першого віце-прем'єр-міністерки України — Міністерки економіки Юлії Свириденко, для виконання суспільно корисних робіт лише з початку 2023 року було залучено 4 900 людей, які були безробітними, а загалом з часу старту проєкту «Армія відновлення» задіяли 8,5 тисячі осіб.

Telegram Channel