Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Герої оборони Херсона і Миколаєва: Порошенко показав новий командний пункт, який бійці ППО обладнали спільно з волонтерами

Разом переможемо!

Фото eurosolidarity.org.

Герої оборони Херсона і Миколаєва: Порошенко показав новий командний пункт, який бійці ППО обладнали спільно з волонтерами

П'ятий Президент під час поїздки на південний фронт побував у підрозділі ППО, який першим виявляє і супроводжує ворожі цілі під час повітряних атак

Це вже не перший візит Петра Порошенка до цих хлопців – торік їм привезли систему для очистки води, а кілька тижнів тому будівельні матеріали та техніку для нового командного пункту.

 

Окупанти регулярно завдають ударів по підрозділу, на початку вторгнення їм знищили пересувний командний центр, а потім влітку розвалили в мотлох казарму та штаб – розповідають волонтери ГО «Справа громад».

«Не скажемо де це, але на Півдні, і не скажемо за що, але цілий розрахунок бійців буде представлений до державних нагород», – повідомив Порошенко у Facebook.

Але для того, щоб позиції взагалі не покидалися і служба йшла в комфорті — хлопці попросили лазню. Вчора передали її та набір інструментів в руки нашим військовим. 

 «До цього підрозділу ми вже приїжджаємо як додому. Вперше з ними познайомилися влітку минулого року. Тоді ми привозили їм станцію очищення води, яка працює й досі. Від того часу здружилися. Тримали постійний зв’язок з командиром, забезпечуючи всім, що просили. Це були і вантажівки DAF, на яких вони поставили ЗУШки, і обладнання для їхніх очей та вух. В лютому цього року привозили їм обладнання для пункту управління. І ось днями ми вже оглянули його», – показує Порошенко нове приміщення.

«Бійці створили цілий командний пункт, в якому працюють 24/7. Надзвичайно круте робоче місце створили хлопці. І про 24 години — це не перебільшення. Там продумано все до деталей: кондиціонер, пічка і навіть ліжка, щоб відпочити», – говорить Петро Порошенко.

«Але для того, щоб позиції взагалі не покидалися і служба йшла в комфорті — хлопці попросили лазню. Вчора передали її та набір інструментів в руки нашим військовим», – розповідає Порошенко.

«Дуже важливо, щоб солдат відчував, що якась турбота є про нього. І оце маленька частка того, що можемо дати нашим воякам, які боряться з ворогом. У цій лазні є пральні машини, люди можуть привести себе до ладу. Сушильні машини. Бойлер на дровах, він автономний. Душові кабінки, все автоматизоване. Запас води, який ми можемо набрати. Люди вийшли, освіжилися, і будуть відчувати себе набагато краще. Це дуже допомагає», – говорить військовий.

Задоволені хлопці і DAFами – на одну з вантажівок встановили зенітну установку, вона мобільна і відпрацьовує по російським «шахедам» та ракетам. Порошенко показує, що у вантажівці під ЗУ зроблений спеціальний низький борт та посилена підвіска. «І зараз такі ЗУшки ми передаємо протиповітряній обороні тих міст, де треба захищати об’єкти критичної енергетичної інфраструктури. А коли виникає загроза вторгнення ворога, вони працюють і по наземним цілям, показують дуже високу ефективність», – пояснює п’ятий Президент.

 

«Наші Збройні Сили піклуванням про нашого воїна відрізняються від совка. І тому ми русню і б’ємо, бо ми б’ємося на свою землю, маємо тверду мотивацію. Подякував хлопцям за захист українського неба! А ми разом зі Справою Громад продовжимо забезпечувати їх всім необхідним», – пише Порошенко.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

 

Telegram Channel