![У Львові хтось забув на вулиці сумку з тисячами доларів…](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/qe/upcv2d-j2d5k4obi4eomll5u27pbrv4fpduuqeq.jpg)
Отакої.
У Львові хтось забув на вулиці сумку з тисячами доларів…
Жінка, яка її побачила, викликала поліцію. Власника розшукали, сумку повернули
У Львові, на вулиці Саксаганського, жінка побачила сумку. Біля знахідки нікого не було. Сумка видалася жінці підозрілою, тож викликала поліцію. Під час огляду поліціянти знайшли всередині документи, новенький ноутбук і конверт із 6-ма тисячами доларів, пише ВЗ.
«Це наша робота. Дякуйте ЗСУ».
Як розповіли у патрульній поліції Львівщини, екіпаж поїхав до відділку поліції. Там разом з жінкою та дільничним оглянули вміст сумки. Поліціянти встановили контакти власника речей. 42-річний чоловік сказав, що отримав важливий дзвінок і під час розмови пішов, забувши сумку. Коли зрозумів, що забув сумку, її на місці вже не було. Правоохоронці повернули чоловікові забуту сумку з грошима. Ось така історія зі щасливим закінченням…
Я поцікавилася у патрульних, чи віддячив власник речей жінці, яка забила на сполох? Власник, до речі, побажав залишитися невідомим. «Наскільки нам відомо, чоловік зателефонував жінці, яка знайшла сумку, і попросив у неї номер банківської картки, щоб переказати якісь гроші. Він також хотів віддячити патрульним, які приїхали на виклик. Утім, патрульні сказали: «Це наша робота. Дякуйте ЗСУ».
Сюзанна БОБКОВА.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)