Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Морила дитину голодом: на Львівщині судитимуть горе-матір

Триває слідство.

Фото Pixabay.

Морила дитину голодом: на Львівщині судитимуть горе-матір

Малечу госпіталізували у відділення реанімації з критично низькою вагою та рядом захворювань

Прокурорами Жовківської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 36-річної жінки за фактом злісного невиконання встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 166 КК України).

Про це повідомляє прокуратура Львівської області.

Жінка вела антигромадський спосіб життя, зловживала спиртними напоями, не виконуючи встановлені законом обов’язки по догляду за дитиною.

Розслідуванням встановлено, що у серпні минулого року обвинувачена народила дитину, яка потребувала та потребує спеціального догляду у зв’язку із недоношеністю та діагностованими у неї захворюваннями.

Однак, з часу народження дитини жінка вела антигромадський спосіб життя, зловживала спиртними напоями, не виконуючи встановлені законом обов’язки по догляду за дитиною.

Зокрема, вона не забезпечувала належне харчування малолітнього спеціальною калорійного сумішшю, яка б забезпечила його фізичний розвиток та життєдіяльність, не забезпечила дитину належними умовами проживання та належним медичним супроводом, якого потребував малолітній.

Внаслідок чого у січні поточного року дитину було госпіталізовано у відділення реанімації з критично низькою вагою та рядом захворювань.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі віддлу поліції № 2 ЛРУП № 1 Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel