Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Після рішення Гаазького суду у кремлі вже шукають наступника путіну, – ГУР

Той, кого ненавидять.

Фото: Getty Images.

Після рішення Гаазького суду у кремлі вже шукають наступника путіну, – ГУР

Коло путіна звужується

Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов заявив, що після рішення Міжнародного кримінального суду про арешт російського диктатора володимира путіна у кремлі шукають наступника президенту рф.

Про це він сказав в ефірі телемарафону, – повідомляє Українська правда.

Андрій Юсов зазначив, що 17 березня російські пропагандисти не вийшли зі своїми шоу, де обговорювали Гаагу, оскільки обговорення цього для населення РФ було б дивним і занадто тривожним «дзвінком».

«Коло путіна звужується, він стає все більш токсичним як для зовнішнього світу, так і всередині країни. Зокрема, у вежах кремля все більше незадоволення від того, що відбувається. Все більш похмуре усвідомлення перспектив, а саме геополітичної катастрофи режиму путіна. І так, вже мова йде про пошук наступника путіна, і шукає його вже не путін», – зауважив представник Головного управління розвідки.

 «І так, вже мова йде про пошук наступника путіна, і шукає його вже не путін», – зауважив представник Головного управління розвідки.

Нагадаємо: палата досудового провадження II Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт президента рф володимира путіна у зв’язку із ситуацією в Україні.

Читайте також: Епіфаній до братії Києво-Печерської Лаври: «Всі, хто відкине владу москви, продовжить служіння»

Telegram Channel