Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
В московському патріархаті заявили, що їх не пускають до мощей в лаврі (Відео)

До деяких храмів доступ також заблоковано.

Фото Вікіпедія.

В московському патріархаті заявили, що їх не пускають до мощей в лаврі (Відео)

Як йдеться на сайті упц мп, 20 березня 2023 року від керівництва національного заповідника “Києво-Печерська лавра” на адресу монастиря надійшов лист з повідомленням про те, що віднині доступ до Ближніх та Дальніх печер музеєм буде припинений через роботу комісії, яка визначатиме рівень збереженості культурних цінностей

Також припиняється доступ до Хрестовоздвиженського храму, Аннозачатіївського храму та храму на честь Собору всіх преподобних Печерських (Теплий храм). Тобто, молитва в цих храмах буде неможлива. Про це повідомив голова інформаційно-просвітницького відділу упц мп митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент.

Внаслідок створення комісії, яка буде визначати наявність, збереженість та стан збереження культурних цінностей, доступ до об’єктів (тобто, храмів та печер) буде обмежено.

У листі посадовця Мінкульту повідомляється, що внаслідок створення комісії, яка буде визначати наявність, збереженість та стан збереження культурних цінностей, доступ до об’єктів (тобто, храмів та печер) буде обмежено.

Климент заявив, що в них «викликає занепокоєння метод визначення стану збереженості цих святинь», а зачинення печер заповідником без попередження є безпрецедентним проявом обмеження прав українських вірян, які цими днями масово їдуть з різних регіонів в надії вклонились Києво-Печерським святиням».

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel