Курси НБУ $ 42.16 € 43.50
Познайомилася з чоловіком-волинянином на цілині: мешканка Володимирщини святкує 90 років

Пригадує довгожителька і розбудову Донбасу, і завод у Гомелі, де працювала за токарним станком, і підприємство в Чехословаччині.

Фото: Володимирська міськрада.

Познайомилася з чоловіком-волинянином на цілині: мешканка Володимирщини святкує 90 років

Олександра Денисівна при хорошому настрої та розумі радо вітає гостей

5 квітня секретар міської ради Іван Юхимюк завітав до 90-річної мешканки села Заріччя Олександри Бондаренко, аби привітати її з поважним ювілеєм. До вітань довгожительки приєдналась заступник начальника управління соціальної політики Алла Кузьмич. Про це йдеться на сайті Володимирської міськради.

«За активну громадську діяльність на благо Володимир-Волинської міської територіальної громади, з нагоди 90-річного ювілею вітаю Вас з днем народження. Першочергово бажаю міцного здоров’я, довгих років життя, миру та родинної злагоди. Я щиро дякую Вам за кропітке виховання дітей, онуків, правнуків, за ваш трудовий вклад у життя держави», – зазначив у вітальному слові секретар міської ради.

Олександра Денисівна при хорошому настрої та розумі радо вітає гостей.

Олександра Денисівна при хорошому настрої та розумі радо вітає гостей у родинній садибі, де мешкає зі своєю внучкою Оленою. Своїм найбільшим скарбом і надбанням називає 5 онуків та 4 правнуків, які часто провідують та тішать бабусю. За великий трудовий внесок свого часу жінка отримала звання «Ветеран праці».  Не оминають увагою та всіляко допомагають жінці в побуті працівники соціальної служби відділення соціальної допомоги вдома.

Олександра Бондаренко народилась у селі Солонівка, що на Чернігівщині. У молоді роки після втрати першого чоловіка з малолітнім сином жінку відправили до Казахстану, опановувати «цілину». Там, важко працюючи на полі, вона познайомилась зі своїм другим чоловіком, який родом з села Заріччя. Разом із ним пізніше приїхала жити на Волинь.

 

 

 

Пригадує довгожителька і розбудову Донбасу, і завод у Гомелі, де працювала за токарним станком, і підприємство в Чехословаччині, де довелось контролювати виробничі процеси. Після поверненням до Володимира  упродовж 27 років працювала санітаркою в туберкульозній лікарні.

Читайте також: «Столітня ювілярка з Рівненщини розповіла, про що мріє»

Реклама Google

Telegram Channel