Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
У Володимирі заборонили діяльність упц мп на території Успенського собору та Миколаївської церкви

Представникам московського патріархату доведеться піти з собору.

Фото «Буг».

У Володимирі заборонили діяльність упц мп на території Успенського собору та Миколаївської церкви

Відповідне рішення “Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Володимир-Волинської міської територіальної громади прийняли депутати на позачерговій сесії міської ради 21-го квітня

Міська рада Володимира вирішила розірвати договори оренди із Володимир-Волиснькою єпархією упц мп. Про це пише «Буг».

Враховуючи рішення Волинської обласної ради від 11-го квітня за №21/2 «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Волинської області», міська рада вирішила:

  • Припинити Свято-Успенському кафедральному собору Української Православної церкви право постійного користування земельними ділянками: площею  1,4 га  – для обслуговування культової спадщини за адресою м.Володимир вул. Соборна,25; площею 0,10 га  кадастровий номер для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою м. Володимир вул. Соборна, 1.
  • Припинити управлінню Володимир-Волинської єпархії Української Православної церкви право постійного користування земельними  ділянками площею 0,028 га кадастровий номер для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою м. Володимир вул. Старицького 59/2; площею 0,064 га кадастровий номер 0710200000:01:003:2578 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою м. Володимир вул. Івана Багряного, 36.
  • Припинити Свято-Миколаївській громаді Української православної церкви право постійного користування земельною ділянкою площею 0,2632 га. кадастровий номер для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою м. Володимир вул. Миколаївська, 20.

Міська рада Володимира вирішила розірвати договори оренди із Володимир-Волиснькою єпархією упц мп. 

Нагадаємо, що Володимирська районна рада заборона діяльність упц мп: із Зимненським, Низкиничівським монастирями та Успенським собором хочуть розірвати договір оренди.

А 19-го квітня Нововолинська міська рада прийняла рішення заборонили діяльність упц мп.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

 

Telegram Channel