![За тиждень понад сотня володимирчан здала кров для військових](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/rv/aan3xy-fba6m2nvo4bj6j3iz775qdk7urut6rvh.jpg)
Щодня здати кров приходять до 20-ти донорів.
За тиждень понад сотня володимирчан здала кров для військових
Клич про те, що медзаклад збирає кров для військових, кинули 1 травня
115 донорів здали кров за перший тиждень травня у відділі трансфузійної допомоги у Володимирі на Волині. Про це розповів Суспільному завідувач відділення заготівлі крові Ярослав Бенч.
Наразі відділ трансфузійної допомоги у Володимирі потребує донорської крові третьої та четвертої групи для військових.
Наразі відділ трансфузійної допомоги у Володимирі потребує донорської крові третьої та четвертої групи для військових. Зі слів Ярослава Бенча, перед донацією потрібно зробити біохімічний аналіз крові та пройти огляд у терапевта.
Від початку повномасштабного вторгнення, каже лікар Ярослав Бенч, кількість охочих здати кров зросла удвічі.
«В більшості здають родичі в кого воюють на фронті і коли ми даємо заявку. Майже постійно потрібно мінусові групи. Усі знають, що четверта дуже дефіцитна, і 3-. Але це не значить, що 2+ найбільш поширена не потрібна», – говорить лікар.
Володимирчанка Юлія Наумич розповіла Суспільному: тато воює з ворогом, вона тримає донорський фронт.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/3n/npzewo-0x-1-952x535-rkss2wcr6mjp5rojuowlwc724b6ml3no.jpg)
«Як тільки є можливість, то здаємо. І мама моя приходить здає. Клич був на третю і четверту групу, в мене друга, але думаю, що ж не тільки військовим треба. Багато є аварій, інших позаштатних ситуацій», – каже донорка.
Сестра медична Наталія Булавчук розповідає: щодня здати кров приходять до 20-ти донорів: «Молодці люди. Сплотилися. Приходять і ті, що вже часто здають і дуже багато молоді. Всякі бувають випадки. Кому погано робиться, кому ні, але більшість молодці».
У володимирському відділі трансфузійної допомоги можна здати кров щодня по буднях з 8:30 до 14:30, сказав Ярослав Бенч.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)