Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
На Волині - скандал з протермінованими снеками на дитячому святі

Фото Ківерцівської міськради.

На Волині - скандал з протермінованими снеками на дитячому святі

У соцмережах з'явилися дописи про те, що термін придатності деяких продуктів, розданих у Ківерцях на святі 1 червня, закінчився

На ці повідомлення відреагувала Ківерцівська міськрада

«Ківерцівська міська рада повідомляє про те, що 1 червня 2023 року благодійний фонд «Добра справа» звернувся з пропозицією взяти участь у відзначенні Міжнародного дня захисту дітей у місті Ківерці та повідомили про можливість надати дітям безкоштовні подарунки та чіпси у великій кількості.

Організатори свята перед тим як погодитись, уточнили термін придатності, та запевнились, попередньо перевіривши декілька ящиків. Кінцевий термін на усіх ящиках був 6 червня 2023 року.

Яким чином на свято могли портапити протерміновані упаковки снеків нам не відомо», - йдеться у повідомленні.

У міськраді утонили: «До міської ради скарг та звернень не надходило. Інформацію про протерміновані снеки побачили лише у соціальній мережі Фейсбук, надіслану від анонімного користувача.

Також повідомляємо про те, що під час заходу, коли представники БФ «Добра справа» почали видавати снеки дітям, зібралась дуже велика кількість бажаючих їх отримати, тож благодійники, з метою уникнення тисняви, попросили про допомогу у видачі, працівників міської ради».

«Дуже прикро, що така ситуація трапилася на дитячому святі. Приносимо вибачення та обіцяємо бути надалі більш уважними під час співпраці з благодійними фондами, організаціями та підприємствами», - запевнили у повідомленні.

Читайте також: У місті на Волині готували плов просто неба (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel