Курси НБУ $ 41.56 € 43.52
Порошенко про підрив Каховської ГЕС: «Наша місія – здолати рашизм»

Росіяни спричинили техногенну катастрофу...

Фото eurosolidarity.org.

Порошенко про підрив Каховської ГЕС: «Наша місія – здолати рашизм»

П'ятий Президент каже, що цей теракт не зупинить українську армію

Підрив Каховської ГЕС це злочин, який можна порівняти хіба зі злочинами нацистів – про це у Facebook пише п’ятий Президент Петро Порошенко.

«Це агонія. Це злочин, який можна порівняти хіба зі злочинами нацистів. Це злочин, який веде до техногенної катастрофи світового рівня, і за який не може не бути найжорсткішої відповідальності», – вважає Порошенко.

«Це злочин від безсилля, коли протистояти наступу ЗСУ російська армія не здатна. Це злочин, за який має на меті зупинити українську армію. Але нас не зупинить ніщо», – наголошує лідер партії «Європейська Солідарність».

«Вони прийшли понівечити українську землю. Зробити її непридатною до життя. Наше завдання, завдання і місія всього нашого життя – звільнити свою землю. Наша місія – здолати рашизм. І ми це зробимо», – переконаний Петро Порошенко.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel