Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Три дні тому отримав медаль «За хоробрість у бою»: загинув Воїн-снайпер з Рівного

Гине цвіт нації.

Фото regionews.ua.

Три дні тому отримав медаль «За хоробрість у бою»: загинув Воїн-снайпер з Рівного

Віктор Суходольський перед війною був приватним підприємцем, а також служив у військово-транспортній авіації. На війну пішов добровольцем ще у вересні 2014 року. Воював у розвідці. Там під час підготовки набув спеціальності снайпера

У бою загинув 55-річний рівненський воїн-блогер «Дідусік» Віктор Суходольський, який лише три дні тому герой отримав високу нагороду – медаль «За хоробрість у бою»

Про загибель Віктора Суходольського повідомила на своїй сторінці у Facebook його дочка, передає Оbozrevatel.

«Герої не вмирають, правда ж, татку? Небо всіх розсудить! Українцям одна дорога – в рай! К*цапів же навіть у пеклі не чекають! Дідусік, вічна пам'ять тобі! Ми помстимося!» – написала дочка захисника.

На власному YouTube-каналі Didusik. TV Суходольський за допомогою чат-рулетки спілкувався про політику з випадковими людьми з різних регіонів Росії, розкриваючи їм очі на пропагандистські московські фейки.

А коли повернувся додому, відкрив власний YouTube-канал Didusik. TV. Таку назву власному каналу Віктор дав на честь онука. Суходольський за допомогою чат-рулетки спілкувався про політику з випадковими людьми з різних регіонів Росії, розкриваючи їм очі на пропагандистські московські фейки.

Новини російсько-української війни ТУТ.

Реклама Google

Telegram Channel