Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Як вибрати міжкімнатні двері: прислухаємося до професіоналів

Волинь-нова

Як вибрати міжкімнатні двері: прислухаємося до професіоналів

Хочете позитивних змін? Можна почати із заміни міжкімнатних дверей у вашій оселі! Який зв’язок між дверима та позитивними зрушеннями? Найпряміший

Сучасні міжкімнатні двері — це конструкції, які одночасно мають бути й функціональними, і зручними, й естетичними. І повірте, це не фантастика: відомі бренди, як-от: Hörmann, (познайомитися ближче можна тут: https://www.hormann.ua/), давно вже опанували цю складну науку.

П’ять порад про ідеальні двері

Вашій увазі — п’ять найважливіших порад, які допоможуть вам вибрати якісні та привабливі міжкімнатні двері. Загинайте пальці.

1. За можливості не економте

Так, зрозуміло, що в кожному випадку — свій бюджет. Але відверто недорогі двері — це дуже тимчасове рішення. Пресований картон, покритий шпоном або пластиком, може в деяких випадках виглядати привабливо. Але такі двері легко пробити навіть дитині. А ще — приємний зовнішній вигляд таких дверей точно не на роки. Чекайте на облізання фарби, потертості, проблеми з фурнітурою… Краще пошукати більш надійні та функціональні конструкції. А якщо вже думати про економію, то варто почекати акційних пропозицій та знижок на двері відомих виробників. Вони зустрічаються, і доволі часто. Так ви зможете заощадити гроші, не відмовляючись від преміальної якості.

 

 

 

Міжкімнатні двері — лише один елемент вашого інтер’єру, тож вони мають гармонійно «співпрацювати» з іншими елементами. Більшість дизайнерів для цього радять обрати конструкції, які виглядають нейтрально:

  • Білий колір, відтінки сірого або коричневого;
  • Мінімум додаткових декоративних елементів;
  • Ручка сталевого або чорного кольору, глянець або мат.

Звісно, двері можуть стати і яскравим акцентом — ніхто не заборонить вам підібрати «ненудну» конструкцію. Але в більшості випадків все ж таки гармонійніше виглядає стриманий дизайн.

3. Надайте перевагу розпашним дверям

Класика міжкімнатних конструкцій — розпашні двері. Так, у вузьких або просто невеликих приміщеннях з ними може бути важкувато. Але якщо є хоча б мінімальна можливість, краще вибрати саме їх. Головна перевага розпашних дверей — максимальний рівень ізоляції. Саме такі конструкції мінімізують або й зводять нанівець поширення звуків, запахів, протягів тощо. Ізолювати одне приміщення від іншого — найголовніша функція міжкімнатних дверей взагалі. І розпашні конструкції підходять для цього якнайкраще.

4. Не нехтуйте якісною фурнітурою

Ручки, замок, петлі — усі ці деталі тільки виглядають «дрібницями» порівняно з розмірами полотна двері. Проте вони важливі не менше. Експлуатаційні характеристики, довговічність, функціональність — усе це напряму залежить від фурнітури. Питайте у виробника про це та вимагайте якості у всьому, в тому числі і в фурнітурі.

 

 

 

5. Не прогадайте з розміром

Коробка має щільно прилягати до дверного отвору. Це важливо як з естетичної точки зору, так і з функціональної. Мінімальні відхилення, непомітні оку, можуть згодом призвести до неприємних або й катастрофічних наслідків. Саме тому варто викликати професіонала, який впорається з цим надважливим завданням максимально точно.

Вибір міжкімнатних дверей — це відповідальний і певною мірою довготривалий процес. Трохи зорієнтувавшись у безмежному океані пропозицій, що їх надають численні виробники, не соромтеся попросити про допомогу: ставте питання консультантам, просіть порівняти варіанти, вимагайте сертифікати та читайте відгуки. Повірте, відповідальний бренд радо розповість вам про все це і трохи більше. А ще — чесно й професійно порадить, на якій моделі зупинити свій вибір, та пояснить чому. Адже відповідальний бренд точно знає: заміна міжкімнатних дверей призведе до позитивних змін у вашому житті. Здається, саме час переконатися в цьому.

 

Telegram Channel