Курси НБУ $ 39.53 € 42.31
Козаки з «молодіжки» здолали Хорватію – 2:0, але іспанці забили румунам ще більше (Відео)

22-річного Олексія Кащука хорватам було не зупинити.

Фото із сайту uaf.ua.

Тож підопічні Руслана Ротаня після першого туру Євро U-21 перебувають на 2-му місці

Чемпіонат Європи-2023 U-21. Група В. Україна U-21 – Хорватія U-21 – 2:0 (1:0 – Олексій Кащук, 19 хв.; 2:0 – Данило Сікан, 48). Бухарест (Румунія).

Україна U-21: Трубін, Вівчаренко, Таловеров, Батагов, Сич, Бражко (Желізко, 83 хв.), Бондаренко, Брагару (Назаренко, 62), Криськів (Очеретько, 71), Кащук (В'юнник, 71), Сікан (Судаков, 83).

Про кращий початок Чемпіонату Європи U-21 годі було й мріяти.

І хоч хорвати більше контролювали м’яч – фортуна вибирає сильніших. А сьогодні це були молоді козаки Руслана Ротаня. Респект!

У першому таймі матчу Кащук наважився на індивідуальний прохід, який завершив влучним ударом у нижній кут воріт суперника і відкрив рахунок.

1:0 – Олексій Кащук, 19 хв.:

На старті другого тайму зустрічі Сікан з передачі Кащука подвоїв рахунок. На 61-ій хвилині українцям пощастило після удару Стойковича - врятував каркас воріт.

2:0 – Данило Сікан, 48 хв.:

УЄФА визнало найкращим гравцем матчу 22-річного Олексія Кащука (правий вінгер донецького «Шахтаря», виступає на правах оренди за азербайджанський «Сабах»), який забив гол і віддав результативну передачу.

«Щодо мого гола, то ми відпрацьовуємо багато таких моментів на тренуваннях, – поділився Олексій. –  Вважаю, що дуже хороший м'яч забили, уся команда правильно діяла в цій ситуації. Я між лініями прийняв м’яч, змістився й пробив – вийшов дуже класний гол. Головний тренер дозволяє мені брати на себе гру в останній третині поля. У мене є відповідні якості, стараюся ними користуватися».

Результат іншого матчу групи В: Румунія U-21 – Іспанія U-21 – 0:3 (0:1 – Баєна, 55 хв.; 0:2 – Міранда, 62; 0:3 – Гомес, 90+5).

Чемпіонат Європи-2023 U-21. Турнірна таблиця групи В;

Збірна І В Н П З:П О
1. Іспанія 1 1 0 0 3:0 3
2. УКРАЇНА 1 1 0 0 2:0 3
3. Хорватія 1 0 0 1 0:2 0
4. Румунія 1 0 0 1 0:3 0.

24 червня ми граємо з господарями турніру – Румунією, а хорвати – з іспанцями.

= «Англія зіграла за Україну, забивши 7 голів у ворота Північної Македонії (Відео)»;

= «Хорвати не змогли зняти чари – і поступились Іспанії в серії пенальті (Відео)»;

= «Головний тренер київського «Динамо» – один із найбагатших пенсіонерів».