Хорвати не змогли зняти чари – і поступились Іспанії в серії пенальті (Відео)

Нині знову свято на іспанській вулиці!

ROTTERDAM, NETHERLANDS - JUNE 18: Dani Carvajal of Spain celebrates with teammates after scoring the winning penalty in the penalty shoot out during the UEFA Nations League 2022/23 final match between Croatia and Spain at De Kuip on June 18, 2023 in Rotterdam, Netherlands. (Photo by Lars Baron/Getty Images)

Фото із сайту CT / GW / 2023 Getty Images.

«Картаті», більшість гравців яких називають «золотим поколінням», знову втратили реальну можливість здобути перший трофей у своїй історії

Ліга націй-2023. Фінал. Хорватія – Іспанія – 0:0 (основний і додатковий час, у серії пенальті – 4:5).

У неділю, 18 червня, у Роттердамі у рамках фіналу Ліги націй відбувся матч між збірними Хорватії та Іспанії.

Обидві команди на своєму шляху пройшли серйозних опонентів: хорвати у додатковий час дотиснули Нідерланди – 4:2, а іспанці на останніх хвилинах основного часу вирвали перемогу в Італії – 2:1.

Востаннє між собою ці команди зустрічалися у рамках 1/8 фіналу Чемпіонату Європи-2020 року. Тоді зустріч вийшла надрезультативною: після 90 хвилин був зафіксований рахунок 3:3, а в екстратаймах «фурія роха» відвантажила супернику ще два голи, пройшовши до чвертьфіналу.

І цього разу іспанці були сильнішими за хорватів, щоправда, переможця визначила серія пенальті, де фортуна знову відвернулась від «картатих»: тож Хорватія ще не виграла жодного «золота» у дорослому футболі за часи своєї незалежності.

Натомість Іспанія стала третім переможцем Ліги націй після успіхів Португалії та Франції.

Іспанія стала третім переможцем Ліги націй після успіхів Португалії та Франції.

Результат матчу за 3-є місце Ліга націй-2023: Нідерланди – Італія – 2:3.

= «Ребров про важку перемогу над македонцями: «У першому таймі ми спали» (Відео)»;

= «Блохін – Зеленському: «Для вас я не людина з якоїсь картинки чи плакату»;

= «На європейському стадіоні лунало багатотисячне: «путін – х**ло!» (Відео)».