Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Тренер зі США муштрує волинських прикордонників за стандартами НАТО (Фото)

Військові опановують надважливі навики.

Фото: Держприкордонслужба.

Тренер зі США муштрує волинських прикордонників за стандартами НАТО (Фото)

Власним бойовим досвідом та уміннями американець ділитиметься з прикордонниками впродовж кількох тижнів

Проведення контрдиверсійної роботи та ведення протидесантних операцій, опанування тактики малих штурмових груп, планування бойових завдань і удосконалення навичок тактичної медицини – основне, чого іноземний інструктор вчить прикордонників Волинського загону. Про це інформує пресслужба Волинського прикордонного загону.

Військовослужбовці тренуються злагоджено і швидко у складі груп діяти в бойових умовах. Вчаться майстерності ведення бою на відкритій місцевості та в населених пунктах, відпрацьовуючи різні сценарії. Практикуються виявляти та знищувати ворожий десант та диверсійно-розвідувальні групи. Відточують навички з тактичної медицини, готуються рятувати людей в умовах, наближених до бойових.

 

 

 

 

 

 

 

Власним бойовим досвідом та уміннями американець ділитиметься з прикордонниками впродовж кількох тижнів. За цей час планує вимуштрувати за стандартами країн НАТО якомога більше бійців.

Такого роду навчання іноземні волонтери проводять часто. Окрім прикордонників, залучають до них й інші підрозділи Сил безпеки та оборони України. Вмотивовані та натреновані - наші захисники готові нищити російських окупантів!

 

 
 

 

 

 Читайте також: «Волинські прикордонники зробили зауваження тим, хто мешкає поруч Білорусі»

Реклама Google

Telegram Channel