Україна при 33-градусній спеці таки дотиснула Румунію – 1:0!

А міг Данило Сікан стати героєм матчу.

Фото із сайту uaf.ua.

Ця перемога гарантувала «синьо-жовтим» вихід у плей-офф Чемпіонат Європи U-21!

Чемпіонат Європи U-21. Група В. 2 тур. Румунія U-21 – Україна U-21 – 0:1 (Віктор Дікань, автогол, 89 хв). Стадіон: «Стяуа» (Бухарест, Румунія).

Склад збірної України U-21: Трубін, Вівчаренко, Батагов, Таловєров, Сич, Бражко (Желізко, 85), Криськів (Брагару, 68), Бондаренко (Очеретько, 85), Судаков, Кащук (В'юнник, 77), Сікан (Ванат, 68).

... На 56-ій хвилині 22-річний захисник бельгійського «Кортрейку» Олексій Сич віддав філігранний пас на нападника «Шахтаря» Данила Сікана, але той сходу ударом в один дотик влучив у поперечину. Здавалось би, це був найбільш гольовий епізод у складі нашої збірної. Так, наші більше контролювали матч, мали більше гострих моментів, але матч невпинно наближався до завершення...

І тут на 90-ій хвилині фортуна усміхнулась тим, хто більше хотів перемогти: під час гострого проходу наших по флангу і прострілу 20-річного півзахисника одеського «Чорноморця» Максима Брагару м’яч зрикошетив від румунського захисника Віктора Діканя та влетів у ворота господарів. 1:0!

Щоправда, кричати, що це перемога було ще зарано, адже Владислав Ванат на рівному місці – за удар суперника – заробив червну картку. Не в порядку з нервами у форварда київського «Динамо». Тож ми кілька тривожних хвилин провели у меншості, але втримали таи вікторію.

Ура! Перемога над Румунією гарантувала нам у плей-офф. А з якого місця, вирішиться у 3-му турі з Іспанією 27 червня.

Знову відзначимо надійні дії в українському захисті 22-літнього Максима Таловєрова, який належить пражському клубу «Славія», але на правах оренди виступає за австрійський ЛАСК. Блондин із косичкою, здається, не зіпчував би каші і в грі за національну команду.

Нагадаємо результат першого матчу:

Чемпіонат Європи-2023 U-21. Група В. 1 тур. Україна U-21 – Хорватія U-21 – 2:0 (1:0 – Олексій Кащук, 19 хв.; 2:0 – Данило Сікан, 48). Бухарест (Румунія).

Результат іншого матчу групи В: Іспанія U-21  – Хорватія U-21 – 1:0 (Абель Руїс, 1 хв).

Чемпіонат Європи-2023 U-21. Турнірна таблиця групи В:

Збірна І В Н П З:П О
1.  Іспанія U-21 2 2 0 0 4:0 6
2.  УКРАЇНА U-21 2 2 0 0 3:0 6
3.  Хорватія U-21 2 0 0 2 0:3 0
4. Румунія U-21  2 0 0 2 0:4 0.

= «Веслувальниця з волинського Шацька Валерія Терета здобула «золото» Європейських ігор-2023!»;

= «Хорвати не змогли зняти чари – і поступились Іспанії в серії пенальті (Відео)»;

= «Головний тренер київського «Динамо» – один із найбагатших пенсіонерів».