Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Запрошують урочисто зустріти: у Луцьк з Німеччини повертається «сонячний хлопчик» із двома медалями Олімпіади

Валентин Новосад – дворазовий призер Всесвітніх ігор Спеціальної Олімпіади (Special Olympics)-2023!

Фото з архіву Валентина НОВОСАДА.

Запрошують урочисто зустріти: у Луцьк з Німеччини повертається «сонячний хлопчик» із двома медалями Олімпіади

Збірна України взяла участь у Всесвітніх іграх Спеціальної Олімпіади (Special Olympics)-2023 – мультиспортивних змаганнях серед спортсменів із порушеннями інтелектуального розвитку. Турнір цьогоріч проходив у столиці Німеччини Берліні

Україну на Іграх представили 24 спортсмени: на чотири більше, ніж на попередніх у 2019 в Абу-Дабі (тоді збірна завоювала 15 нагород: шість золотих, п'ять срібних та три бронзові).

Серед тих,хто захищає синьо-жовтий прапор – і єдиний волинський легкоатлет Валентин Новосад, якого багато в Луцьку знає як «сонячного баристу» в інклюзивній кав’ярні «Старе місто».

Його мама – відома волонтерка, керівниця благодійного центру «Старе місто» Лариса Новосад – цьогоріч стала лауреаткою обласної премії «За служіння суспільству», яку вручає Національні спілка журналістів України і газета «Волинь».

А тепер нагороди в родину везе її син. Адже Валентин Новосад у Берліні виборов одразу 2 медалі. У бігу на 400 метрів від здобув «срібло», а в стрибках у довжину – «бронзу». 

Тож лучан запрошують урочисто зустріти збірну України,  яка повертається з Всесвітніх Літніх Ігор Спеціальних Олімпіад. Захід відбудеться 27.06.23 приблизно о 8.30 на Замковій площі.

Читайте також: «Сонячний хлопчик» з Волині здобув 2 медалі на Спеціальній Олімпіаді в Німеччині (Фото).

Telegram Channel