Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
І натанцювалися, і накупалися: юні таланти з Луцька побували біля Олімпа (Фото)

Було неймовірно.

Фото: ПУМ.

І натанцювалися, і накупалися: юні таланти з Луцька побували біля Олімпа (Фото)

Вихованці народного ансамблю народного танцю «Радість» разом з іншими колективами луцького Палацу учнівської молоді взяли участь в Міжнародному фестивалі дитячої творчості «УКРАЇНА ВОЛЯ ДІТИ»

Фестиваль проходив з 5 по 14 червня в місті Лептокарія, Грецька Республіка. Враженнями, яскравими світлинами про перебування в сонячній Греції поділилася педагогиня ансамблю Марина Клімішина, йдеться на сайті Палацу учнівської молоді. Далі – її пряма мова.

«6 та 7 червня відбулись два чудових фестивальних концерти. Наші вихованці виступили на центральній площі міста Лептокарія, яке лежить на узбережжі Егейського моря під величною горою Олімп. Ансамбль «Радість» представив 6 танцювальних номерів, в яких показав нашу самобутню та неповторну танцювальну культуру, красу та велич українського народного танцю.

 
 

 

 

 Учасники фестивалю взяли участь у майстер-класі від нашого ансамблю «Радість» і залучили до спільного українського танцю інші танцювальні та вокальні колективи, глядачів, місцевих жителів та туристів!

Греція – дуже цікава та мальовнича країна! Величні пам’ятки античності, узбережжя, оповиті міфами і легендами, земля давніх богів і героїв. Нам теж пощастило побувати в цих надзвичайно історичних та дуже святих місцях. Ми відвідали різні храми та монастирі, приклались до нетлінних мощей святого чудотворця Спиридона Тримифунтського в Соборі на його ім’я на мальовничому острові Корфу. Нам навіть вдалось покупатись в Іонічному морі, яке омиває цей неймовірної краси, теплий, чарівний Грецький острів.

Також мали захоплюючу екскурсію в Монастирі Метеори – одній з найяскравіших визначних пам’яток Греції. Скелі Метеори з’явились близько 60 млн років тому, коли замість рівнини у цій місцині було прадавнє море. Під дією геологічної сили води, вітру, під впливом перепадів температур поступово утворювались кремезні кам’яні «стовпи», що ніби зависли у повітрі. Ми ніколи не уявляли, які емоції зможемо відчути, стоячи на вершинах скель, які обіймають хмари. Це просто вражаючі краєвиди, де на самих вершинах скель монахи і почали будувати перші монастирі. Колись на Метеорі було більше 20 монастирів, нині діючими є лише 6. І нам пощастило побувати в деяких з них.

 

 Ми відвідали монастир Святої Трійці, а також приклались до мощей Харлампія Магнезійського в монастирі Сятого Стефана. Ми всі ставили свічки за здоров’я своїх рідних та близьких. У своїх церковних записках ми писали не тільки імена своїх батьків, братиків та сестричок, але й просили усіх святих помолитись за здоров’я усього українського народу і загадали одне спільне бажання – Перемоги нашої України!».

Читайте також: У Луцьку відремонтують Палац учнівської молоді і навчальні заклади.

Реклама Google

Telegram Channel