Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Директорка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру незаконно виписувала внучці надбавки та премії

Фото ілюстративне / news.vn.ua.

Директорка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру незаконно виписувала внучці надбавки та премії

Суди першої та апеляційної інстанції за принципової позиції галузевого відділу Волинської обласної прокуратури притягнули до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, директора Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради

Посадовиця, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», приймала рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомляла про наявний конфлікт інтересів Волинську обласну раду чи Національне агентство з питань запобігання корупції.

Директорка видала та підписала наказ про прийняття на роботу своєї внучки, а згодом видавала накази про виплату їй надбавок та премій.

Луцький міськрайонний суд визнав її винуватою у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Пресслужба обласної прокуратури

Читайте також: На «лікування» неіснуючих військових вимагав чверть мільйона гривень: на Волині спритника взяли під варту.

Telegram Channel