Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Олег Винник офіційно підтвердив, що одружений і розповів про свою сім'ю

Разом з дружиною та сином Олег Винник перебуває у Німеччині.

Фото: instagram.com/olegg.vynnyk.

Олег Винник офіційно підтвердив, що одружений і розповів про свою сім'ю

Виконавець протягом досить тривалого часу тримав особисте життя в таємниці

Співак Олег Винник офіційно підтвердив, що одружений зі своєю бек-вокалісткою Таюне.

Про це розповідає ТСН.

Прихильники Винника давно здогадувалися про його стосунки з артисткою, проте до цього моменту виконавець ретельно тримав особисте життя за сімома замками. Ба більше, розповів Олег і те, що в нього є син.

«Таюне – це псевдонім, по-перше. По-друге, це та, про яку я співаю пісні. Звичайно, її звати Тая. Мама її називала Таюне», - коротко прокоментував Винник.

 

 Він зазначив, що не говорить про свою родину публічно, бо не хоче аби його близьких переслідували журналісти:

«Я не думаю що мій син буде щасливий, коли він піде в університет і його будуть запитувати наші журналісти, тицяючи в обличчя камеру. Він «маленький» – руку простягне і засуне камеру в одне місце. Більше того, вже зателефонує поліцаям і скаже:  «Залиште мене в спокої», - сказав Винник в інтерв'ю Вікторії Курочці для її YouTube-проєкту «КРП».

Я не думаю що мій син буде щасливий, коли він піде в університет і його будуть запитувати наші журналісти, тицяючи в обличчя камеру. Він «маленький» – руку простягне і засуне камеру в одне місце. Більше того, вже зателефонує поліцаям і скаже:  «Залиште мене в спокої», - сказав Винник в інтерв'ю Вікторії Курочці для її YouTube-проєкту «КРП».

Разом з дружиною та сином Олег Винник перебуває у Німеччині, де жив і будував кар'єру ще до того, як став знаменитий в Україні. Винник виїхав з України до початку повномасштабного вторгнення на лікування.

 

 На запитання журналістки, чи є у Винника в Німеччині нерухомість, він відповів, що хотів подарувати квартиру дружині, але в нього не вистачило коштів:

«Декілька років тому хотів подарувати квартиру одній дуже добрій людині, яка зі мною. Дружині, звичайно. Так, зараз всі будуть запитувати, як її звати і таке інше. Здогадайтеся з двох раз. Збирав ті гроші в турі, але не вистачило. Тут дуже дорого все», - сказав Винник.

Читайте також: «Волинська принцеса чекає на дзвінок».

Реклама Google

Telegram Channel