Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
Учасник тендеру на Волині не зміг вихитрувати понад 400 тисяч гривень

Викрили змову суб’єктів господарювання на відкритих торгах.

Фото з відкритих джерел.

Учасник тендеру на Волині не зміг вихитрувати понад 400 тисяч гривень

Порушив учасник тендеру принцип добросовісної конкуренції

Прокурори обласної прокуратури в судах двох інстанцій відстояли свою позицію про стягнення з постачальника, який під час тендеру вчинив антиконкурентні дії, більше 400 тис. гривень у дохід держави. Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

Північно-західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов обласної прокуратури та визнано недійсним договір про закупівлю товарів на суму 431 тис. грн, укладений Управлінням освіти Нововолинської міськради із приватним контрагентом.

Працівники територіального відділення Антимонопольного комітету України у цьому випадку викрили змову суб’єктів господарювання на відкритих торгах із закупівель товарів за бюджетні кошти.

Оскільки такі дії учасників не узгоджувалися із принципами публічних закупівель, прокурори звернулися в суд, який визнав договір недійсним та стягнув кошти з недобросовісного підприємця.

Зауважимо, що у 2023 році прокурори пред’явили три таких позови про визнання недійсними договорів про поставку товарів і стягнення у дохід держави майже 2 млн гривень, два з яких, на суму понад 1,5 млн грн, перебувають на розгляді.

Читайте також: «Волинська прокуратура не допустила незаконної витрати понад 105 млн грн бюджетних коштів»

Telegram Channel