Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Уряд збільшив у вишах кількість місць на бюджет для спеціалістів трьох професій

Психолог – одна зі спеціальностей, що необхідна державі.

Фото: adonis.com.ua.

Уряд збільшив у вишах кількість місць на бюджет для спеціалістів трьох професій

Зараз великий запит на медиків, психологів, реабілітологів

Уряд збільшив державне замовлення на 2023 рік на підготовку фахівців медичних спеціальностей, соціальних працівників та робітничих кадрів загальною кількістю на 3,5 тисячі спеціалістів.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України, повідомляє Міносвіти, пише УНН.

«Державним замовленням на підготовку фахівців ми не лише реагуємо на нинішні потреби країни, адже у нас зараз великий запит на медиків, психологів, реабілітологів. Ми збільшуємо кількість бюджетних місць для підготовки таких спеціалістів вже цього року. Ми враховуємо і майбутні потреби – масштабна відбудова і модернізація вимагатиме залучення великої кількості працівників робітничих спеціальностей, інженерно-технічних фахівців, IT-спеціалістів», - прокоментувала рішення перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко.

У 2023 році на 3,5 тисячі місць збільшується державне замовлення.

У 2023 році на 3,5 тисячі місць збільшується державне замовлення. Так, на підготовку робітничих кадрів – на 1821 особу, соціальних працівників – на 200 осіб, психологів та медичних психологів – на 140 осіб, терапевтів і реабілітологів - на 1305 осіб.

Також у державному замовленні визначено пріоритетні галузі для підготовки фахівців спеціальностей що мають найбільший попит, а саме: інженерно-технічні, педагогічні та природничі.

Зокрема, збільшено обсяги державного замовлення за спеціальностями: автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка; інформаційно-вимірювальні технології; соціальна робота; озброєння та військова техніка; міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; психологія; безпека державного кордону.

Читайте також: В Україні обговорюють зарплату вчителів на рівні 40 тисяч

Реклама Google

Telegram Channel