Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
На Волині в каналізації загинули двоє людей (Доповнено, Фото)

Чоловіки загинули внаслідок отруєння парами газів.

Волинь-нова

На Волині в каналізації загинули двоє людей (Доповнено, Фото)

Трагедія сталася 14 липня у селі Верба Володимирського району.

Чоловіку під час чищення каналізації на власному подвір’ї стало зле. Знайомий, аби допомогти, також поліз у яму. Внаслідок отруєння парами газів обоє чоловіків загинули.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.
Як повідомили в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, на місці працюють дві бригади швидких.
Зауважимо, у колодязях і камерах отримують отруєння та нерідко гинуть працівники, які їх обслуговують.
Причина – виділення в повітряний простір колодязів газоподібних отруйних хімічних речовин, що утворюються в процесі гниття та окислення органічних речовин та інших продуктів життєдіяльності людини (сірководню, аміаку, вуглекислого газу, метану і інших газів). При наявності навіть невеликих концентрацій отруйних газів в колодязях і камерах людина втрачає свідомість після кількох вдихань, а через 1-2 хвилини настає смерть.

Подію підтвердили в Головному управлінні ДСНС України у Волинській області.

«На Волині бійці ДСНС підійняли з септичної ями двох чоловіків

Сьогодні о 16:29 бійці 7 ДПРЧ м. Володимира виїхали за викликом в с. Верба Володимирського району. На території приватного домоволодіння двоє людей перебували в септичній ямі. Бійці ДСНС, одягнувши апарати для захисту органів дихання, спустилися в септичну яму драбиною й за допомогою рятувального спорядження підійняли цих людей на поверхню. Один з них на момент підйому ознак життя не подавав, інший був у стані агонії.

На жаль, реанімаційні заходи, які проводили медики на місці події, результату не дали. Загиблі чоловіки 1970 та 1978 р.н. - мешканці с. Верба», - йдеться в повідомленні рятувальників.

 

 

 

  

Реклама Google

Telegram Channel