Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Росія готує новий потужний масований удар по Україні

Окупанти накопичують ракети.

Фото: Слово і Діло.

Росія готує новий потужний масований удар по Україні

Країна-агресор може вдатися до атаки вже незабаром, а може й «потягнути» до Дня Незалежності

Днями військовий експерт Олександр Коваленко опублікував аналітику щодо використання Росією ракет й дійшов висновку, що у короткостроковій перспективі країна-окупант перейшла на запуск дронів по території України, щоб накопичити ракети. Про це пише УНІАН.

В ефірі «1+1» під час телемарафону Коваленко заявив, що з 24 червня РФ ще жодного разу не використала крилаті ракети авіаційного базування Х-101 та Х-555. «Хоча ці ракети є превалюючими під час ракетних обстрілів по території України. Тобто вже понад три тижні вони не використовують ці ракети. Питання: «Вони закінчилися?». Та ні, ракети у Росії ніколи не закінчаться», - каже він.

Військовий експерт додає, що в окупантів немає проблем з виробництвом цих ракет. Отже, висновок один: вони накопичують. І це стосується не лише Х-101 і Х-555. Окрім цього, РФ мінімізувала використання Х-22, яких у червні було використано 18 одиниць.

«Усе це вказує на те, що вони займаються відновленням, обслуговуванням, ремонтом тих ракет, які є у них на складах та на збереженні. Але не застосовують. Є ризики того, що вони можуть готуватися до серпня, до Дня Незалежності», - каже Коваленко.

Він додав, що є ймовірність того, що Росія готується до опалювального сезону, тобто з осені може частіше завдавати ударів по території України. Та експерт не відкидає, що окупанти можуть почати «відповідати» на удар по Кримському мосту.

«Але, враховуючи те, що сталося на Кримському мосту, я навіть не знаю, чи залишать вони цей інцидент без уваги. Тому, відповідно, є побоювання, що вони можуть задіяти деяку частину цього боєкомплекту для того, щоб продемонструвати, що вони дали «дзеркальну відповідь», - підсумував Коваленко.

Читайте також: 

Реклама Google

Telegram Channel