Курси НБУ $ 41.93 € 43.92
Юрій Погуляйко відвідав село на Херсонщині, яке відбудовує Волинь

Волинь відремонтує у Благодатівці орієнтовно 76 будинків.

Фото Волинська ОВА.

Юрій Погуляйко відвідав село на Херсонщині, яке відбудовує Волинь

Начальник ОВА Юрій Погуляйко відвідав Благодатівку Херсонської області

 Нагадаємо, Волинь взяла шефство над населеним пунктом в рамках президентської ініціативи «Пліч-о-пліч».

Про це інформує Волинська ОВА.

 

 Нині 17 волинян відновлюють постраждалі від обстрілів будинки: облаштовують новий дах, замінюють вікна та ведуть інші ремонтні роботи. Це будівельники підприємства «Волиньекобуд» та жителі Камінь-Каширщини.

 

 «Рік і два місяці. Саме стільки не було світла у мешканців Благодатівки, – зазначив очільник області. – Наразі електропостачання тут відновлене і активно триває відбудова ще 25-ти населених пунктів Херсонської області, які зруйнувала або пошкодила російська армія. Волинь серед 15-ти областей, яка долучилася до проекту».

 

 

Планується спочатку здійснити поточний ремонт житлової інфраструктури у Благодатівці. Це орієнтовно 76 будинків. Опісля будівельники перейдуть до відновлення повністю зруйнованих будівель.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel