Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Янголи-Охоронці, які перемагають смерть – Порошенко привітав українських медиків

«Внесок медиків у нашу перемогу безцінний».

Фото Європейська солідарність.

Янголи-Охоронці, які перемагають смерть – Порошенко привітав українських медиків

Петро Порошенко у День медичного працівника подякував усім лікарям, медсестрам і парамедикам, які рятують життя на фронті та в тилу

«Янгол-Охоронець, який подарував друге життя. Так, це і є наш український медик — із плоті і крові. Який робить справжні чудеса на полі бою, на передовій, у військових госпіталях та в лікарні на реабілітації. Наші лікарі, медсестри та парамедики — це люди, які перемагають хворобу та вчать, як боротися за життя. Перемагати смерть. Внесок медиків у нашу перемогу безцінний. Дякую Медичному Добровольчому Батальйону Госпітальєри • Hospitallers Paramedics та нашій сильній Яні Зінкевич, які з 2014 року винесли із поля бою на своїх плечах десятки військових. Які будують фундамент військової медицини в Україні», – написав Порошенко на своїй телеграм-сторінці.

«Пишаюся партійцями Європейської Солідарності з кожного регіону України, які на фронті рятують життя наших воїнів, лікують їх в гостіпалях та лікарнях: Веронікою Палітою, Ігорем Артюшенком, Андрієм Радченком, Євгеном Георгієвим, Юлією Вітковською, Павлом Цибульським, Ігорем Гнетньовим, Олександром Кобзарюком, Світланою Ружанською, Юлією Залізко, Іллею Заіченком, Юрієм Бакалем, Віталієм Прошутєм, Володимиром Криворучком, Олександром Руденко, Олександром Стеф’юком, Ольгою Кобевко. Низький уклін кожному українському медику за вашу безцінну працю», – пише Петро Порошенко.

Реклама Google

Telegram Channel