Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Про непокарану державну зраду: колонка Юрія БУТУСОВА

Один із заступників – заарештований, один – у бігах, а Баканов вийшов сухим із води?

Фото із сайту censor.net.

Про непокарану державну зраду: колонка Юрія БУТУСОВА

Ексголова СБУ лейтенант Іван Баканов живе далеко від війни, отримав статус адвоката, і дав інтерв’ю, де розповів, як ефективно він захищав державу, і навіть морські дрони, якими СБУ та ВМС спільно підірвали Кримський міст у липні 2023-го, на думку Баканова, розробили саме завдяки його задуму

Як таке взагалі можливо? Баканов призначив на вищі посади в СБУ викритих агентів ФСБ. Той же Олег Кулініч сидів у нього в робочому кабінеті постійно, особливо після початку війни, він кинув свою посаду – начальника ГУ

СБУ по Криму у Херсоні, здав усіх наших людей у Криму, здав усі наші таємниці.

Баканов не тільки просував російську дезінформацію перед вторгненням, він сприяв окупантам своїми діями, у перші дні ховався та не ухвалював взагалі ніяких рішень.

Ні до яких атак дронів Баканов, звичайно, жодного стосунку не має.

То як же ви там розслідуєте справу про здачу Півдня України і допитуєте військових, коли ви заборонили слідчим допитувати ексголову СБУ, який призначив групу агентів ФСБ на керівні посади саме на цей напрямок?

І дотепер Баканов не є фігурантом кримінальних справ, він живе мирним життям, коли десятки тисяч загинули через цю зраду, через ці злочинні дії та бездіяльність.

Баканов, який нахабно гуляє на волі, а не під слідством та не сидить у камері, – це демонстрація, що навіть державна безпека, закон та справедливість в Україні нічого не варті, якщо ти директор «Квартала 95».

Юрій БУТУСОВ, військовий журналіст, головний редактор інтернет-видання «Цензор.НЕТ».

Читайте також: Бійця з Волині на війні врятував молитовник, у якому застряг осколок (Відео).

Telegram Channel