Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Буде використовуватися як артобʼєкт: на Волині розмалювали автівку з фронту

Добре постаралися художники!

Фото: Слово правди.

Буде використовуватися як артобʼєкт: на Волині розмалювали автівку з фронту

Колектив Володимирської художньої школи зобразив бойовий шлях на автівці, яку доставили з передової

Автомобіль, який проїхав найгарячіші ділянки фронту, перетворився на унікальний експонат, за яким можна читати історію його бойового шляху. Бійці одного з підрозділів 54-ї ОМБр імені гетьмана Івана Мазепи передали транспортний засіб березовичівським волонтерам, про яких ми розповідали нещодавно в одному з номерів, а ті – колективу Володимирської дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького, який і зобразив усю історію цієї автівки і тих, хто нею користувався. Про це пише «Слово правди».

 

«Для цього підрозділу ця машина – легенда та памʼятка. На ній бійці виконували завдання з перших днів війни у найгарячіших точках фронту Донецького напрямку. Спірне, Соледар, Красна Гора, Часів Яр, Бахмут, Білогорівка…Це авто для хлопців було незамінним. Воно доставляло їх на позиції, відвозило назад, підвозило БК, возило 300 і, нажаль 200. Возила полонених, продукти. Їздилаавтівка там, де не могли проїхати інші», – повідомляє у волонтер Віталій Клак.

Також митці уже вкотре зобразили квіти та українські символи на використаних боєприпасах.

«Висловлюємо щиру вдячність керівнику художньої школи Катерині Юрчук, та заступниці директора ОксаніСтасюк. Викладачам, які долучились до розпису – Інні Гарголь, Людмилі Кирилич, Ігорю Мацюку, Олені Свиридовій, Сергію Микиті, Тетяні Омельченко. А також подяка усім учням школи, які також брали участь у розписі машини та тубусів», – висловив вдячність Віталій Клак.

Читайте також: Їх називають «Бригадою Перемоги»: волинські тероборонівці не здали жодної позиції на фронті.

Реклама Google

Telegram Channel