Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Потопельниця з Волині, серце якої зупинялося на 7 хвилин, розповіла як все було

Наразі Олена перебуває вдома, з нею все добре.

Фото ілюстративне / volynnews.com.

Потопельниця з Волині, серце якої зупинялося на 7 хвилин, розповіла як все було

Нещодавно на озері у селі Згорани в Ковельському районі вдалося врятувати волинянку Олену, яка тонула

Жінка, яку вже виписали з лікарні, розповіла нові подробиці тих подій. Про це пише Інформаційне агенсто «Волинські новини».

Жінка поїхала на озеро разом з друзями та сином. Поки вони відпочивали, Олена вирішила скупатися. Жінка є майстром спорту з плавання, тож добре тримається на воді, але їй завадив пес.

«Спочатку я зайшла у воду по пояс, далі почала пливти, а за мною поплив чорний алабай. Він скочив мені на плечі, і я двічі заковтнула води. Мені цікаво, чому ніхто не шукає власниці того пса. Добре, що це була я, а не якась дитина. У мене самої діти, меншому сину тринадцять років. Також там могли бути діти з санаторію», – зауважує Олена.

Вона пригадала: коли приїхали на озеро, там було орієнтовно двадцять людей, зокрема діти. Собака гралася з ними, вони кидали їй палицю. Потім Олені розповідали, що, коли її витягнули з озера, підійшла російськомовна жінка, яка покликала собаку.

«Мій знайомий підбіг до цієї жінки, однак вона почала заперечувати, мовляв, це не її собака», – говорить жінка

З її слів, поліція двічі приїздила в лікарню, коли вона лежала в реанімації без свідомості. Наразі Олена перебуває вдома, з нею все добре.

У пресслужбі ГУНП у Волинській області журналістам повідомили, що про алабая слідчим нічого невідомо. В той день слідчі перебували в Згоранах на відпрацюванні, але жодних псів там не бачили. Провадження не відкривали.

Читайте також: На Рівненщині рятувальники діставали тіло жінки з льоху.

Реклама Google

Telegram Channel