Курси НБУ $ 36.87 € 39.67
Зробила борг на 10 тисяч і втекла за кордон: волинянка судиться з контролеркою «Волиньгазу»

Волинянка закликала усіх не залишати працівників зі своїми лічильниками, бо потім будуть великі проблем.

Фото: ілюстративне / volynonline.com.

Зробила борг на 10 тисяч і втекла за кордон: волинянка судиться з контролеркою «Волиньгазу»

Жінка бідкається, що після візиту контролерки «Волиньгазу» у неї з'явилося боргів на десять тисяч гривень

Олена Павлушенко переконана, що контролерка «Волиньгазу» свого часу втрутилася в показники її лічильника, і жінка досі не може позбутися проблем. 

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс», повідомляють Волинські новини.

Жінка встановила новий лічильник.

«Контролер «Волиньгазу» міста Володимира Галина Бугай прийшла пломбувати лічильник. Я виявила довіру і залишила її одну біля лічильника. Після того, як вона пішла, я помітила, що показники лічильника суттєво збільшилися. Бо лічильник був нульовий», – розповідає Олена Павлушенко.Жінка каже, що одразу сфотографувала показники. А через деякий час прийшла платіжка на п’ять тисяч гривень. Мовляв, вона так накочегарила в теплий період.

«У літній період за один місяць на 1000 кубів. Тисяча кубів плюс доставка – це десять тисяч гривень. Я ніколи стільки газу не використовувала», – переконує волинянка.

Жінка звернулась у прокуратуру. Там, каже, перенаправили в поліцію. Вже п’ятий місяць відкрите кримінальне провадження щодо ймовірного втручання в роботу лічильника. Тим часом контролерка, розказує пані Олена, вийшла на пенсію і нині вже десь за кордоном.

Жінка показує, що регулярно фотографувала лічильник. Пригадує, як змінився постачальник газу, і каже, що при переході до НАК «Нафтогаз» вона розрахувалася відповідно до поточного показника лічильника. А вже через чотири місяці її знову ошелешили.

«Мені приходить з «Нафтогазу», з нової фірми, заборгованість на 4,5 тисячі. Приходжу розбиратися знову. Прозвучала така фраза: «Яка різниця, куди платити: чи в «Нафтогаз», чи нам, тобі все одно прийдеться заплатити». Нафтогаз бере за горло: «У вас є заборгованість». В результаті я заплатила і «Нафтогазу», і «Волиньгазу», тобто два рази за одні і ті самі показники», – кажеОлена Павлушенко.

Волинянка скаржилася аж у Київ. «Я звернулася в національну комісію, де фірмам «Волиньгаз», «Волиньгаззбут» рекомендували перерахувати, зробити звірку з моїми показниками. Що робить «Волиньгаз»? «Волиньгаз» присилає мені на підпис ті самі фальшиві показники з лічильника. З чим ви проводите звірку? З зорями, з місяцем? Я вам надіслала фотографії за два роки».

У клієнтському сервісі «Волиньгазу» жінці кажуть, що вона, мовляв, неправильним способом давала показники. Мовляв, Олена Миколаївна надсилала фото показників контролеру, а треба було на офіційний номер клієнтського сервісу.

«У вас є фотопідтвердження, але в системі того показника не було, тому вам виставили рахунок на те, що є в системі. Ми тут консультуємо людей, даючи поради, як подавати показники. Контролери мені не підпорядковуються, і я не можу сказати, чому так вийшло», – говорить начальниця регіонального управління клієнтського сервісу АТ «Волиньгаз» Ольга Тимощук.

Волинянка закликала усіх не залишати працівників зі своїми лічильниками, бо потім будуть великі проблеми. Опускати руки жінка не збирається – а планує йти до суду.

Читайте також: 15300 доларів США за три авто для «Вовків Да Вінчі» – покарали громадянина, який торгував гуманітарною допомогою (Фото).

Telegram Channel