Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Суд скасував попередній вирок винуватцям справи про згвалтування школярки на Закарпатті

Фото ілюстративне / 5 канал.

Суд скасував попередній вирок винуватцям справи про згвалтування школярки на Закарпатті

Завершено апеляційний розгляд кримінального провадження щодо сексуального насильства стосовно неповнолітньої дівчини на Закарпатті - попередній вирок скасовано

За участі прокурорів Офісу Генерального прокурора Закарпатський апеляційний суд переглянув вирок Воловецького районного суду у кримінальному провадженні щодо трьох неповнолітніх осіб за фактом вчинення сексуального насильства стосовно неповнолітньої.

У судовому засіданні прокурори наполягали на скасуванні вироку через мʼякість призначеного судом першої інстанції покарання. Також прокурори вимагали задовільнити в повному обсязі цивільний позов про відшкодування потерпілій моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням. Засідання у справі проходили в закритому режимі. Про це інформує Офіс Генерального прокурора.

Представники потерпілої повністю підтримали позицію прокурорів. Інтереси дівчини в суді захищали одні з найкращих адвокатських обʼєднань, у тому числі адвокати, які спеціалізуються на захисті потерпілих від сексуального насильства.

Суд апеляційної інстанції не поставив крапку в цій справі. Ухвалою Закарпатського апеляційного суду вирок першої інстанції скасовано, а справу направлено на новий судовий розгляд.

Нагадаємо, 16 березня 2023 Воловецький районний суд Закарпатської області ухвалив вирок у кримінальному провадженні щодо трьох неповнолітніх осіб за фактом вчинення сексуального насильства стосовно неповнолітньої (ч. 3 ст. 153 КК України). Їм призначено покарання - 5 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки і покладено певні обовʼязки. Також суд частково задовольнив цивільний позов потерпілої на суму 450 тис грн і стягнув на її користь 180 тис грн.

Прокурори і надалі докладуть всіх зусиль під час нового судового розгляду для забезпечення справедливого покарання з урахуванням всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення та захисту потерпілої.

Читайте також: У Рівному затримали злочинця, який зґвалтував, вбив та пограбував молоду жінку.

Реклама Google

Telegram Channel