Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
У Луцькому районі відбувся обласний чемпіонат з рибної ловлі

Переможці візьмуть участь у Чемпіонаті України з рибної ловлі серед осіб з інвалідністю в Києві.

Фото: suspilne.media.

У Луцькому районі відбувся обласний чемпіонат з рибної ловлі

Усього приймало участь 20 учасників-волинян

На Волині провели відкритий чемпіонат області з риболовного спорту (ловля риби поплавковою вудкою) серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями слуху.

Про це повідомляє Суспільне Луцьк.

Як розповів керівник Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Андрій Рожок, змагання відбулися 12 серпня на ставку в селі Мирне Луцького району. Змагання на цій локації проводилися вперше.

Тут облаштували пляж для відпочинку і місце для риболовлі. З його слів, це традиційні змагання, які організовують на Волині уже сьомий рік.

У чемпіонаті взяли участь спортсмени з порушенням слуху, з ураженням опорно-рухового апарату та з ураженням опорно-рухового апарату на візках. Усього — 20 учасників-волинян. Для перемоги рахували як кількість зловленої учасниками риби, так і її вагу.

Як розповів керівник громадської організації «Справжній рибалка» Богдан Годик, до цих змагань готували територію та підгодували рибу.

«Тут риба дуже добре ловиться, є і велика риба, щороку запускаємо нову, в плюс зіграє і те, що ставок спускався давно. Найчастіше попадається короп, карась, але є і хижа риба: щука, окунь, сом, лящ», — сказав волинянин.

За результатами обласних змагань переможці візьмуть участь у Чемпіонаті України з рибної ловлі серед осіб з інвалідністю в Києві, де представлятимуть Волинську область.

Читайте також: На Волині – змагання з веслування у пам’ять про імениту землячку.

Telegram Channel