Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
Мер Луцька пояснив, чому бігав у парку після ракетного обстрілу

Фото: Фейсбук.

Мер Луцька пояснив, чому бігав у парку після ракетного обстрілу

Світлина з Ігорем Поліщуком, який пішов на пробіжку через годину після прильотів по місту, викликала чимало шуму в соцмережах

Люди почали обурюватися, що в той час, коли на руїнах промислового підприємства, куди поцілила російська ракета, знаходили загиблих, Ігор Поліщук пішов у парк на пробіжку.

Мер виправдався, опублікувавши пост у фейсбуці.

«Друзі, на жаль є люди, які не цураються в такий час продукувати ненависть в українців один до одного та перекручувати факти.

Одразу після вибухів, орієнтовно за 20 хвилин (близько 05:40 ранку) я прибув на місце події, де перебував разом з представниками ДСНС та поліції. Після спілкування з вищевказаними представниками, в мої подальшій присутності більше не було необхідності і я пішов у наш Центральний парк, очікуючи інформацію від представників ДСНС. На момент мого перебування в парку ще не було жодної інформації про загиблих!» - написав Ігор Поліщук.

 

У коментарях частина людей обурилися поведінкою мера, частина поставилися до його вчинку з розумінням:

  • «Скажіть будь ласка, чому у Луцьку не оголошуються Дні Жалоби за загиблими воїнами та загиблими мирними мешканцями? Місто має пам'ятати завдяки кому спить спокійно та живе мирним життям. Ціна нашого спокою надзвичайно велика та страшна- Життя наших Захисників! І війна ще не закінчилась, а триває не тільки на сході та півдні, але й у всій Україні! Вічна пам'ять всім Героям, які віддали життя за майбутню щасливу Україну!»
  • «І правільно зробили, що пішли на пробіжку. Біг допомагає спланувати день та заспокоїти нервову систему. Що з вами робиться, люди?... Чи може треба було зробити ефір, як він один з лопатою розбирає завали? Для чого??? Якщо є компетентні фахівці. Кожен робить свою справу»
  • «лучанам потрібно пояснити, що ви не є головою військової адміністрації. І навіть не входите в цю адміністрацію. Подекуди навіть мера можуть не впустити на деякі об'єкти в межах міста. Ну а ваше завдання перевірити скарги на закритті укриття під час тривоги»
  • «Мабуть не варто в такій день було афіширувати вашу ранкову пробіжку....»

Читайте також: У Луцьку російська ракета вбила трьох людей.

 

Telegram Channel