Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Герасимов: рішення ВАКС проти мене – це відволікання уваги суспільства від корупційних злочинів влади

«Що вам належить знати про роботу цього суду: рішення суду блогери Офісу президента отримали раніше за мене і адвокатів».

Фото Європейська солідарність.

Герасимов: рішення ВАКС проти мене – це відволікання уваги суспільства від корупційних злочинів влади

Рішення Вищого антикорупційного суду у справі про порушення у декларації майна та доходів – це виключно політична кампанія влади, щоб відволікти увагу суспільства від корупції та розкрадання в Міноборони, хабарництва та скандалів довкола президентської команди. Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов

«Все, за що мене намагалися судити, не має жодного відношення до корупції, сталося задовго до політики і було придбане за законні доходи», – підкреслив Герасимов.

«Я розумію все це як піар акцію з метою затьмарити яйця по 17 гривень, зниклі мільярди Міноборони, хабарі команди Зеленського та нескінченні скандали президентської фракції», – зазначив депутат.

«Прокурори заявили на всю країну, що я скоїв злочин. Суд своїм рішенням визнав, що злочину немає. Суд повністю відкинув безглузді обґрунтування прокуратури щодо мети цього неіснуючого злочину», – заявив він.

«Суд звільнив від покарання, але я все рівно піду до апеляції. Через численні процесуальні порушення, подвійні стандарти і вибіркове правосуддя, які проявилися Через бажання зберегти обличчя провальній справі прокурорів, де один з ключових прокурорських документів є російським і невідомо де взявся. А обвинувальний акт був умисно сфальсифікований і суд це непрямо визнав. Але «сором’язливо» прикрив прокурорів, не написавши про це напряму», – наголосив Герасимов.

«І ще одне, що вам належить знати про роботу цього суду: рішення суду блогери Офісу президента отримали раніше за мене і адвокатів», – додав депутат.

Telegram Channel