Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
На Волині реалізували два освітні проєкти в межах конкурсу «Час діяти, Україно!»

Адміністрація школи подала проєкт на конкурс та отримала фінансову підтримку.

Фото: facebook.com.

На Волині реалізували два освітні проєкти в межах конкурсу «Час діяти, Україно!»

Це щорічний конкурс фонду для локальних ініціатив, які можуть подавати органи місцевого самоврядування, комунальні установи, освітні заклади, заклади охорони здоров’я, неурядові організації та всі активні учасники громад

Цього року проєктні пропозиції приймалися з 4 травня до 1 червня.

Про це повідомляє Колківська селищна об'єднана територіальна громада.

Загальний бюджет становив 7 млн грн. Розмір фінансування одного проєкту – до 100 000 гривень. Тематика проєктів, які можуть отримувати фінансування: від освітніх, медичних, інфраструктурних до ініціатив з реабілітації ветеранів та підтримки розвитку української культурної ідентичності.

Колківська громада має цього року у своєму активі вже два реалізованих проєкти в межах «Час_діяти_Україно!» та за підтримки підприємства «МХП-Баффало».

Фонд виділив понад 52 000 грн для Красновільського ліцею Колківської селищної ради Волинської області на ремонт роздягалень та закупівлю спортивного інвентаря. За ці кошти адміністрація школи придбала: будівельні матеріали, шафи для одягу, баскетбольні та волейбольні м’ячі, а також сітку для волейболу.

«У школі на сьогодні навчається близько 200 дітей із Красноволі та сусідніх сіл. Частина приміщень спортзалу (коридори, роздягальні) знаходилась у дуже поганому стані, тому і взялись за них. Також плануємо відновити волейбольний гурток, який у нас був до війни. Наші учні із задоволенням у ньому займались, брали участь у змаганнях між школами, проте після мобілізації вчителя з фізвиховання гурток призупинив свою роботу. Тепер, коли всі ремонтні роботи позаду, закуплений необхідний інвентар, будемо відновлювати тренування», - розповідає директорка школи Юлія Харчук.

Другим таким проєктом стала підтримка бібліотеки інформаційного та краєзнавчого центру Четвертнянського ліцею Колківської громади.

Адміністрація школи подала проєкт на конкурс та отримала фінансову підтримку на суму 49 000 грн.

За ці кошти закупили столи, стільці та стелажі для книг. У приміщенні попередньо провели ремонт, підключили інтернет та облаштували все, щоб дітям було комфортно та безпечно навчатись, проводити вільний час.

«Підтримати громади, бібліотеки, школи регіону, виявити та допомогти вирішити нагальні потреби жителів – це одні із завдань конкурсу «Час діяти, Україно!». Щороку, оголошуючи його, ми нагадуємо громадському сектору, що вони завжди можуть звернутись до нашого фонду за допомогою. Важливо діяти згуртовано та не зупинятись у своєму прагненні покращити умови у громадах», - зазначила Ольга Махновець, менеджерка фонду «МХП-Громаді».

Читайте також: Громади на Волині отримали новенькі подовжені шкільні автобуси.

Telegram Channel