Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Армія оборони Ізраїлю зайшла до Сектора Гази

Війська не ввійшли вглиб Гази.

Фото ТСН.

Армія оборони Ізраїлю зайшла до Сектора Гази

Військові ЦАХАЛу знищують терористів й шукають людей

Армія оборони Ізраїлю повідомляє, що піхота і танки увійшли на територію Сектору Газа. Це здійснюється в межах «локальних рейдів», щоб очистити територію від потенційних терористів і знайти ізраїльтян, які зникли безвісти.

Про це пише ТСН з посиланням на The Times of Israel.

У ЦАХАЛі заявляють, що війська знищили кілька терористів у цьому районі. Зокрема, йдеться про осередок ХАМАС, який випустив протитанкові керовані ракети по Ізраїлю. Війська не ввійшли вглиб Гази.

Крім того, військові намагалися відшукати те, що допоможе в пошуку зниклих безвісти.

«Ми продовжимо докладати всіх зусиль, щоб знайти всі подробиці про зниклих безвісти та заручників», – говорить контрадмірал Даніель Хагарі.

За попередніми оцінками, 150-200 людей було взято в заручники ХАМАС під час його вбивчого нападу минулої суботи. Наразі ЦАХАЛ повідомив сім'ям 120 заручників про те, що їхні близькі утримуються у Секторі Гази.

Зауважимо, один з лідерів ХАМАС Халед Машал закликав мусульман усього світу влаштувати погром євреям у п'ятницю, 13 жовтня. Ізраїль просить своїх громадян по всьому світу бути обережними, у багатьох країнах вживають заходів для охорони єврейських громад, установ та закладів.

Telegram Channel