![Одна із лікарень на Волині увійшла у спроможну мережу зі статусом кластерної](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/7s/ckpvnt-44x0-1447x964-drmamfuodfupihk2dwv3w2znte7lt7sl.jpg)
До мережі увійшло 20 лікарень: чотири з них стали надкластерними, сім – кластерними, а дев’ять – загальними.
Одна із лікарень на Волині увійшла у спроможну мережу зі статусом кластерної
Затвердили спроможну мережу закладів охорони здоров’я Волинського госпітального округу
Відповідне розпорядження у вересні видав начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
Про це пише Полісся.
Із Камінь-Каширського району до мережі закладів охорони здоров’я Волинського госпітального округу увійшли три медичних заклади: Камінь-Каширська ЦРЛ та Любешівська і Маневицька багатопрофільні лікарні. А це означає, що вони матимуть матеріально-технічну підтримку від держави.
Як зазначив під час брифінгу ОВА очільник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Легкодух, тепер розпочнеться робота «над розвитком нашого госпітального округу».
Зауважимо, що Камінь-Каширська центральна районна лікарня увійшла у спроможну мережу зі статусом кластерної. Тут обслуговуватиметься не менше 120 тисяч людей та надаватиметься більше 20 видів медичної допомоги.
Любешівська та Маневицька багатопрофільні лікарні віднесені до загальних. У них, відповідно до постанови Кабміну, пацієнтам надаватимуть базові й найпростіші медичні послуги.
Додамо, що ті лікарні, які не потрапили до мережі, матимуть право підписувати договори з НСЗУ, могтимуть працювати, але підтримка у матеріально-технічному плані буде за рахунок місцевих бюджетів.
Підготувала Тетяна ПРИХОДЬКО.
Читайте також: Органи 15-річного хлопчика врятували 5 життів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)