Курси НБУ $ 38.48 € 41.54
«Творчість – це Божий дар, який має не кожен»: відому луцьку акторку привітали з ювілеєм

Ларису Гарлінську нагородили почесною грамотою обласної ради.

Фото: facebook.com.

«Творчість – це Божий дар, який має не кожен»: відому луцьку акторку привітали з ювілеєм

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт зустрівся із колективом Волинського академічного театру ляльок з нагоди ювілею заслуженої артистки України Лариси Гарлінської

В обласний театр ляльок Лариса Гарлінська прийшла майже 40 років тому, відразу після закінчення навчання. Сьогодні вона - провідний майстер сцени, акторка вищої категорії, а ще учасниця популярного гумористичного дуету «Манька-Галька».

Про це повідомляє Волинська обласна рада.

У творчому доробку ювілярки - десятки яскраво зіграних ролей. Лариса Гарлінська також є режисеркою-постановницею багатьох вистав з репертуару лялькового театру.

Його керівник Вадим Хаїнський розповів, що ювілярка філігранно та уміло поєднує амплуа акторки та режисерки, володіє вродженим талантом, завжди перебуває у творчому пошуку та надихає колег.

«Такій відданості театру та одержимості творчістю, якими володіє Лариса Іванівна, можна лише позаздрити. Ви даруєте усьому нашому колективу молодечий запал. У вас його серед усіх нас чи не найбільше. Дякую, за те, що дивуєте і захоплюєте наших юних глядачів. Дякую за особливі моменти нашої співтворчості, за живе спілкування, підтримку та допомогу. Бажаю вам й надалі не втрачати натхнення до творчості та праці», - наголосив Вадим Хаїнський.

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт переказав ювілярці вітання від імені голови та депутатського корпусу Волиньради.

«Творчість – це Божий дар, який має не кожен. Ви умієте творити емоції, образи. Юний глядач мусить вірити вам, а для цього потрібна творча іскра, у вас вона є. Ви направду талановита і прекрасна людина у всіх своїх проявах, непересічна особистість», - наголосив Григорій Пустовіт.

За плідну творчу працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва та у виховання молодого покоління, він нагородив Ларису Гарлінську почесною грамотою обласної ради.

«Найперше я хочу подякувати українським захисникам, які боронять нашу землю і тримають наше небо, завдяки яким ми маємо змогу працювати для дітей, - сказала, звертаючись до присутніх, Лариса Гарлінська. - Велика дяка також кожному із вас, шановні колеги, саме ви творили мене. Усі мої творчі здобутки у цьому театрі - завдяки моєму колективу, який я безмежно люблю і якому дякую за підтримку».

Читайте також: На Волині дошкільнята спробували себе у ролі рятувальників (Відео).

 

Telegram Channel