Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
В Україну намагалися ввезти незадекларований вантаж вартістю 108 мільйонів

Здійснюються перевірочні заходи з метою визначення кола причетних осіб.

Фото: ілюстративне / facebook.com.

В Україну намагалися ввезти незадекларований вантаж вартістю 108 мільйонів

Митники зупинили наймасштабнішу за останні роки спробу ввезення в Україну незадекларованих товарів на майже 108 млн грн

У пункті пропуску «Старокозаче» посадові особи Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби упередили спробу переміщення з приховуванням від митного контролю великої партії високоліквідних товарів.

Про це повідомляє Державна митна служба України.

Водій вантажівки, яка прямувала з Італії, заявив до митного оформлення 16,5 тонн косметичних засобів по догляду за волоссям вартістю 44,5 тисяч доларів США.

Проте під час проведення огляду митники виявили у фурі ще понад 500 найменувань незадекларованих товарів, зокрема, косметологічне та стоматологічне обладнання, доглядові засоби для обличчя, косметичні препарати, харчові добавки та ароматизовані електронні сигарети. Попередньо встановлена вартість вантажу становить 108 мільйонів гривень.

За встановленим фактом у відношенні перевізника складається протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, що передбачає накладення штрафу у розмірі 100 % вартості з конфіскацією зазначених товарів.

Також здійснюються перевірочні заходи з метою визначення кола причетних осіб до вчинення спроби незаконного переміщення через кордон вказаних товарів.

Читайте також: У Ковелі учасник бойових дій та дитина-сирота отримають квартири.

Telegram Channel