
Проєкт Forest Recovery реалізовується разом з міжнародними партнерами FOREST EUROPE та EUSTAFOR.
Дві волинські громади стали переможцями міжнародної екологічної програми
Дві громади Ковельського району – Любомльська та Шацька – стали переможцями міжнародної екологічної програми Forest Recovery, яку реалізовує ДП «Ліси України»
Це означає, що на цих територіях збільшилися площі лісів – самосійні насадження отримали відповідний офіційний статус.
Про це інформує ДП «Ліси України», пише Район Любомль.
Дипломи переможців лісівники вручили головам Шацької громади Сергію Карпуку та Любомльської – Роману Ющуку.
У Любомльській громаді це – 650 гектарів.
Переданий під опіку держави ліс – колишній військовий полігон. Зараз він гостро потребує реставраційних заходів та необхідних доглядів. Як і протипожежних та охоронних.
Майже 80 гектарів додалося до лісового фонду від Шацької громади. Передані ліси – самосійні насадження. Вони також потребують інвестицій.
Переданий під опіку держави ліс – колишній військовий полігон. Зараз він гостро потребує реставраційних заходів та необхідних доглядів. Як і протипожежних та охоронних.Майже 80 гектарів додалося до лісового фонду від Шацької громади. Передані ліси – самосійні насадження. Вони також потребують інвестицій.
«Незважаючи на те, що нам доведеться багато працювати в напрямку відновлення цих ділянок, ми плануємо і вже проводимо необхідні заходи. Через 15 чи 20 років при правильно спланованій та проведеній роботі на цих ділянках ростимуть високобонітетні насадження. Це буде гарний ліс, за який так уболівають у кожній громаді», – наголошує директор філії «Любомльське лісове господарство» ДП «Ліси України» Володимир Туревич.
Нагадаємо, проєкт Forest Recovery реалізовується разом з міжнародними партнерами FOREST EUROPE та EUSTAFOR. У його рамках ДП «Ліси України» відзначає громади, які передали деградовані площі під висадку лісу або самосійні ліси.
Читайте також: «Майже кожна третя гривня в бюджеті Волині – від «військового ПДФО».
