Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Автомат та золоті злитки: депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки

Під час слідчих дій виявлено та вилучено тільки готівкою понад 4 млн доларів у різній валюті.

Фото Главком.

Автомат та золоті злитки: депутат Рівненської облради «забув» задекларувати мільйонні статки

Під час обшуків правоохоронці вилучили у фігуранта понад 4 млн доларів готівкою

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) виявили в депутата Рівненської обласної ради і заступника голови Поліського лісового офісу ДСГП «Ліси України» незадекларовані статки на мільйони доларів. Про це йдеться на сайті відомства, пише Главком.

 

 Фігурант до лютого 2023 року обіймав посаду начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. Потім зайняв одну з керівних посад у створеному на його базі Поліському лісовому офісі ДСГП «Ліси України».

«Працюючи у виконавчій владі та органах місцевого самоврядування, він встиг незаконно збагатитися на мільйони доларів», – зазначають ДБР.

 

 У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели обшуки, зокрема, в помешканні та на робочому місці депутата та членів його сім’ї. Під час слідчих дій виявлено та вилучено тільки готівкою понад 4 млн доларів у різній валюті.

Також правоохоронці знайшли три елітні автомобілі Audi Q8, Mercedes-Benz GLE 350E, BMW X5, коштовності та дорогі годинники, зокрема елітної марки Рatek Philippe. Крім того, виявлено золоті монети, злитки золота, два пістолети, автомат Калашникова з 16 магазинами до нього із патронами.

 

 Зазначається, що депутат володів чотирма земельними ділянками у Рівному, на яких будував котеджі. Ділянки зареєстровані на номінальних осіб, підконтрольних фігуранту.

Депутату повідомлено про підозру за ст. 368-5 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення). Йому загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

Telegram Channel