Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
Волинські лісівники повідомили про кількість виявлених фактів лісопорушень

У ситуаціях, де справа тягне на кримінал, матеріали передано в правоохоронні органи, триває слідство.

Фото ілюстративне / facebook.com.

Волинські лісівники повідомили про кількість виявлених фактів лісопорушень

За тиждень рейдові групи філій Поліського лісового офісу ДП «Ліси України» попередили десятки випадків незаконних рубок та виявили факти лісопорушень на загальну суму збитків понад 800 тис. грн

У випадках, де масштаби менші, порушники вже сплатили штрафи до бюджетів громад. У ситуаціях, де справа тягне на кримінал, матеріали передано в правоохоронні органи, триває слідство.

Наймасштабніший випадок цього тижня виявили на Рівненщині - у масивах філії «Рафалівське лісове господарство». У Цепцевицькому лісництві незаконною порубкою зловмисники завдали шкоди на 646,8 тис. грн.

Про це повідомляє Поліський лісовий офіс.

За ст. 246 ККУ справу приєднано до ЄРДР. Триває слідство.

Рейдова група філії «Любешівське лісомисливське господарство» зафіксувала незаконну порубку в Залізницькому лісництві. Порушник, особу якого вже встановлено, тепер сплатить штраф та збитки - а це 41,5 тис. грн.

Два випадки незаконних рубок зафіксували працівники лісової охорони філії «Рокитнівське лісове господарство».

Масштабам самовільної рубки перешкодили і у філії «Городоцьке лісове господарство».

А рейдова група філії «Рафалівське лісове господарство» перешкодила викрадення готової лісопродукції. Про факт повідомили поліцію, тривають слідчі дії.

Працівниками філії «Колківське лісове господарство» під час патрулювання у Чорторійському лісництві було виявлено дві самовільні рубки. Складено два протоколи за ст. 65 КУпАП.

Протоколи склали і працівники Ратнівської, Висоцької та Клесівської філій. Завдяки вчасному виявленню фактів лісопорушень у цих випадках також вдалося уникнути значних масштабів.

На понад 87 тис. грн завдали збитків порушники в Устилузькому лісництві філії «Володимир-Волинське лісомисливське господарство». Особи причетних встановлено, деревину та транспорт вилучено.

Тривають слідчі дії.

У філії «Клесівське лісове господарство» під час спільного рейду з працівниками поліції встановили факт самовільної рубки у Чабельському лісництві. Загальна сума збитків - майже 36 тис. грн.

Ще одне порушення зафіксувала фотопастка у Ратніському лісництві філії «Ратнівське лісомисливське господарство». Масштаби рубки вдалося попередити, так як лісова охорона оперативно прибула на місце.

Читайте також: У Рожищі сперечалися щодо новорічної ялинки: що вирішили?

Telegram Channel