![Із Рівненщини на фронт відправили іменні дрони «помсти»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/zo/4me4nr-0x106-1280x853-qvlf4fgtm3cp3bx47o2qrcwjmgmo7zo4.jpg)
«За Деражне, Суськ, Ганнівку, Дюксин, Бичаль, Постійне, Жильжу і Соломку!».
Із Рівненщини на фронт відправили іменні дрони «помсти»
Кожен безпілотник названий на честь сіл Деражненської громади
Мешканці Деражненської громади придбали 7 іменних дронів «помсти». Кожен названий на честь сіл громади – Деражне, Суськ, Ганнівка, Дюксин, Бичаль, Постійне, Жильжа і Соломка.
Як інформує Рівненська обласна військова адміністрація, два квадракоптери передали для підрозділу ОГШБр, решта – для одного із батальйонів ТрО, де проходять службу жителі громади.
«Для придбання дронів використані кошти від ярмарок, які проводилися на території громади в селах. Також свій одноденний заробіток передали працівники сільської ради. Це помста громади за наших земляків, які віддали свої життя за наше мирне майбутнє», – розповів голова громади Олександр Лукашець.
Читайте також: На Волині затримано шахраїв, які одурювали людей на сотні тисяч гривень (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)