![Підлога прогнила: у навчальному закладі на Волині вперше за 47 років відремонтували спортзал](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/nm/pkarib-cxsp544f35j7fupitw56mgfkirzjynms.jpg)
У ліцеї навчаються 270 дітей із 6 сіл громади.
Підлога прогнила: у навчальному закладі на Волині вперше за 47 років відремонтували спортзал
У Затурцівському ліцеї відкрили оновлений спортзал, зведений ще у 1976 році
Про це повідомили в обласній раді.
«Разом з вчителями та учнями відремонтоване приміщення оглянули перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, депутат обласної ради, помічник народного депутата України Вячеслава Рубльова Михайло Скопюк.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/66/ytcn7s-0x0-2048x1365-wvqe77tdcgofb5224qs6r6xdfsx6i66s.jpg)
Директор ліцею Михайло Кушнір розповів, що будівля освітнього закладу зведена ще в 1976 році, з тих пір спортзал жодного разу кардинально не оновлювали. Між тим, у ліцеї навчаються 270 дітей із 6 сіл громади. «Ми постійно підмальовували стіни, проводили косметичні ремонти, проте це нічого давало. До того ж прогнила підлога. Тому іншого варіанту не було, як зробити капітальний ремонт», - розповідає очільник закладу. До оновлення спортзалу долучилися чи не усі працівники ліцею, додає вчитель трудового навчання Олег Ковальчук. «Спеціалістів залучали тільки до ремонту тепломережі. Все ж інше робили власноруч», - каже Олег Ковальчук.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/fk/47wi3k-0x0-2048x1365-m7tw3i74iiw4sj2rxn6jruea6etgvfk5.jpg)
Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук зазначив, що з обласного бюджету на відновлювальні роботи спрямували 200 тис. грн, адже ситуація була критична – підлога під ногами у дітей просто провалювалася. Нині спортзал не впізнати. «Про цей ліцей у мене дуже хороші враження. Адміністрація і педколектив дуже щиро дбають про комфортне освітнє середовище для своїх учнів, системно працюють над удосконаленням системи знань, - каже Юрій Поліщук. – Сьогодні Україна переживає важкі часи і потребує сильних, здорових, цілеспрямованих людей. Ці якості ви будете гартувати в цьому спортивному залі. І я переконаний, що ваш заклад виховує справжніх переможці». Від імені депутатів та голови Волиньради він подарував ліцеїстам набір м’ячів для ігрових видів спорту.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/wz/rry75d-0x0-2048x1365-pbxd47py3bl2iyg6cg2bsxlgt5zi2wzi.jpg)
«Нинішній результат став можливий завдяки спільній роботі – зусиллям обласної ради, сільського бюджету і неймовірній праці колективу закладу. Маємо ще плани – хочемо відремонтувати ще й спільний шкільний простір, щоб усе було комфортно і естетично»¸- стверджує голова Затурцівської громади Юрій Ковальчук. Він подякував усім причетним та попросив дітей берегти майно, в яке було вкладено стільки сил їхніх вчителів», - йдеться у повдіомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)